E-Agrar

Ako si probao sa kompjutera, probaj sa telefona, i obrnuto. Meni je nekoliko puta tako uspelo. Sa laptopa nece, a sa telefona iz prve...
 
I ja imam problem jos uvek sa jednim gazdinstvom tako. Vise puta vadjeni parametri i nece nikako, i to nije da je covek nesto zajebao nego mu je bas lik iz PSS donosio parametre kuci i nece da proradi sranje pa to ti je..
 
Pitanje za strucnjake uz eagrar a,zemlja se vodi na gazdinstvo coveka koji je preminuo pre sest godina,kako da se ugasi gazdinstvo?
 
Pitanje za strucnjake uz eagrar a,zemlja se vodi na gazdinstvo coveka koji je preminuo pre sest godina,kako da se ugasi gazdinstvo?
Poštovanje gospodine @odzaci6 trenutno još nije omogućena opcija brisanje Poljoprivrednog gazdinstva na platformi eAgrar-eRPG. Pošaljite mail sa sledećim sadržajem i bićete kontaktirani u najkraćem mogućem roku.

Zahtev.png
Srdačan pozdrav gospodine @odzaci6.
 
I ja imam problem jos uvek sa jednim gazdinstvom tako. Vise puta vadjeni parametri i nece nikako, i to nije da je covek nesto zajebao nego mu je bas lik iz PSS donosio parametre kuci i nece da proradi sranje pa to ti je..
Za početak proverite da nema već ubačen eID nalog na ConsentID aplikaciji, (Pošaljite nam sliku sa greškom da vidimo).

Ako ConsentID nikako ne želi da proradi naš savet vam je da odete sa čovekom i njegovom ličnom kartom do Ministarstva Unutrašnjih Poslova i da izvadite Elektronski sertifikat. (Kada ste već u gradu kupite i čitač kartica)

Kada dođete kući instalirajte sledeće na vašem računaru:


Предуслови за инсталацију софтвера:
  • Читач смарт картица мора бити прикључен за рачунар у току инсталације;
  • Инсталирани оригинални драјвери за модел читача смарт картица. Препорука је да се драјвери преузму са сајта произвођача читача смарт картица;
  • Инсталиран Visual C (2008) 32 битни или Visual C (2008) 64 битни;
  • Инсталиран Visual C (2015-2019) 32 битни или Visual C (2015-2019) 64 битни;
Инсталација софтвера за личне карте:
  1. Читач електронске личне карте, Челик апликација (в1.3.8.2) 32 битна или Челик апликација (в1.3.8.2) 64 битна;
  2. Middleware за личне карте издате ПРЕ 18.08.2014. године, RSIDCardMW (в2.1.0) 32 битни или RSIDCardMW (в2.1.0) 64 битни;
  3. Middleware за личне карте издате ПОСЛЕ 18.08.2014. године, TrustEdge (в2.2.9.1) 32 битни или TrustEdge (в2.2.9.1) 64 битни;
Софтверска компонента CelikApi.dll (CelikApi (в1.3.3) 32 битни или CelikApi (в1.3.3) 64 битни) је намењен програмерским кућама за интеграцију у пословним системима који се налазе на Windows платформама.

Упутства за инсталацију софтвера:
  1. Упутство за инсталацију апликације Челик;
  2. Упутство за инсталацију RSIDCardMW;
  3. Упутство за инсталацију TrustEdgeID;
  4. Упутство за коришћење ЧеликАпи;
Srdačan pozdrav.

postovani.potrebna mi je pomoc u vezi prijave na eagrar.svoje i jos nekoliko gazdinstva sam prijavio uspesno ali od jednog starijeg rodjaka nikako...najpre nije htelo a potom smo izvadili nove parametre sa novim emailom.medjutim ponovo nece prilikom logovanja izbacuje Неуспела пријава! Проверите корисничко име и пробајте поново. pre toga consent id nalog uspesno otvoren.Ljudi su pisali na forumu da su imali slicnioh problema ali nisam nasao kak oje reseno.ako neko zna kak osta molio bih da napise...
Za početak premenite internet pregledač (Sa Google Chrome na FireFox), isključite AD Blocker (Blokator reklama)

Pređite sa računara na telefon ili obrnuto

Resetujte lozinku za vaš eID nalog: forma za reset lozinke

Ako ConsentID nikako ne želi da proradi naš savet vam je da odete sa čovekom i njegovom ličnom kartom do Ministarstva Unutrašnjih Poslova i da izvadite Elektronski sertifikat (Kada ste već u gradu kupite i čitač kartica)

Kada dođete kući instalirajte sledeće na vašem računaru:


Предуслови за инсталацију софтвера:
  • Читач смарт картица мора бити прикључен за рачунар у току инсталације;
  • Инсталирани оригинални драјвери за модел читача смарт картица. Препорука је да се драјвери преузму са сајта произвођача читача смарт картица;
  • Инсталиран Visual C (2008) 32 битни или Visual C (2008) 64 битни;
  • Инсталиран Visual C (2015-2019) 32 битни или Visual C (2015-2019) 64 битни;
Инсталација софтвера за личне карте:
  1. Читач електронске личне карте, Челик апликација (в1.3.8.2) 32 битна или Челик апликација (в1.3.8.2) 64 битна;
  2. Middleware за личне карте издате ПРЕ 18.08.2014. године, RSIDCardMW (в2.1.0) 32 битни или RSIDCardMW (в2.1.0) 64 битни;
  3. Middleware за личне карте издате ПОСЛЕ 18.08.2014. године, TrustEdge (в2.2.9.1) 32 битни или TrustEdge (в2.2.9.1) 64 битни;
Софтверска компонента CelikApi.dll (CelikApi (в1.3.3) 32 битни или CelikApi (в1.3.3) 64 битни) је намењен програмерским кућама за интеграцију у пословним системима који се налазе на Windows платформама.

Упутства за инсталацију софтвера:
  1. Упутство за инсталацију апликације Челик;
  2. Упутство за инсталацију RSIDCardMW;
  3. Упутство за инсталацију TrustEdgeID;
  4. Упутство за коришћење ЧеликАпи;

Srdačan pozdrav.
 
Išao sam da prijavim stanje košnica kod veterinara kod njega se vodi da je tata i dalje nosilac gazdinstva iako smo prebacivanje gazdinstva obavili u januaru. U e agraru se vodim ja kao nosilac, i do sada nije bilo problema. Zvao sam kontakt centar uvek svi zauzeti, poslao sam i mail ali do sada niko ne odgovara. Ko treba da reši taj problem da se i pčele vode na mene?
 
Mrtvo e-sanduče sad se pojavila nova verzija greške kod nekih, ne da nije aktivno nego ne može ni da se uđe u e sanduče :D

"Грешка у пријави, поново унесите информације, промените тип пријаве или контактирајте администратора"
 
Mrtvo e-sanduče sad se pojavila nova verzija greške kod nekih, ne da nije aktivno nego ne može ni da se uđe u e sanduče :D

"Грешка у пријави, поново унесите информације, промените тип пријаве или контактирајте администратора"
Dobrodosao u klub.Meni to od prvog dana izbacuje a eUprava mi radi normalno.
 
Išao sam da prijavim stanje košnica kod veterinara kod njega se vodi da je tata i dalje nosilac gazdinstva iako smo prebacivanje gazdinstva obavili u januaru. U e agraru se vodim ja kao nosilac, i do sada nije bilo problema. Zvao sam kontakt centar uvek svi zauzeti, poslao sam i mail ali do sada niko ne odgovara. Ko treba da reši taj problem da se i pčele vode na mene?
Ukoliko ne vidite HID obratite se veterinarskoj stanici kako biste zatražili da se na vaš HID upiše broj vašeg Poljoprivrednog Gazdinstva.

Srdačan pozdrav.
 
Пошто је тај читач ЛК?
Да је ова држава како треба и нама пољопривредницима би поделила субвенције за куповину паметних телефона, као што је и предузетницима за фискализацију давала.
 
Пошто је тај читач ЛК?
Да је ова држава како треба и нама пољопривредницима би поделила субвенције за куповину паметних телефона, као што је и предузетницима за фискализацију давала.

Imate od 1500 pa do 2800 dinara.

SAMTEC
LOGILINK
TRUST
GEMALTO
GEMBIRD
SAMTEC
JAVTEC
 
Vidim HID u e agraru, vidi se tačan broj košnica koji mogu da menjam ali veterinar kad ukuca broj gazdinstva pokazuje da se i dalje vodi na tatu.
To sredite s njima u veterinarskoj stanici (Uzmite i potvrdu o aktivnom statusu, potvrda o životinjama) i to im pokažite.

Pošaljite mail na uap.kontaktcentar@minpolj.gov.rs (Navedite i kontakt telefon, očekujte poziv pa ćete ispričati to sve i još ako imate neka pitanja slobodno pitajte).
 
Poslednja izmena:
@Petar_Petrović Pozdrav.Na eAgrar ono pre 3,mozda i 4 nedelje,kad smo ubacivali opstinu pod adresom stanovanja jer nije bilo nista upisano u tom polju ,meni i dan danas stoji uzvicnik,ono zutim poljem oznaceno ,da se kao ceka na proveru,itd itd.
Ubacio sam ocitanu licnu kartu u pdf-u i jpg jos odavno.
 
@Petar_Petrović Pozdrav.Na eAgrar ono pre 3,mozda i 4 nedelje,kad smo ubacivali opstinu pod adresom stanovanja jer nije bilo nista upisano u tom polju ,meni i dan danas stoji uzvicnik,ono zutim poljem oznaceno ,da se kao ceka na proveru,itd itd.
Ubacio sam ocitanu licnu kartu u pdf-u i jpg jos odavno.
Da to se čeka na validiranje (Čim se dobije dopis nestaće vam ⚠️).
 
Nazad
Vrh