E-Agrar

Pozdrav !
Funkcionise li ovo ,da se dodaju parcele na gazdinstvo ,preko eagrara ?
Parcele koje sam zeleo da dodam se vode na majku ,ona je clan ,to sve stoji ok.
Pa sam mislio da ubacim i njene parcele na gazdinstvo koje se vodi na oca.
Ali kada probam da ukucam proj parcele za dodavanje ,ono automatski brise taj ukucani broj.
Kada odaberem mesto i opstinu to stoji .
Ne znam samo sta se pise u naziv parcele i zasto brise br parcelu koji dodam.
A kada na knwebu ukucam brojeve tih parcela,uredno pise da se sve vodi na majku.
 
Sad sam procitao da krece isplata 24 aprila subvencija ko se prvi prijavio. Kaze broj gazdinstava se sa 460 000 smanjio na
260 000, ovih resto 200 000 su bili muljatori i zato je eagrar dobar. Tuga kako manipulisu preko medija sa narodom. A prijavilo se za subvencije oko 130 000 do sad....
 
Prijatelji imam u gazdunstvu jednu njivu od 30 Ari ,koju obradjujemo Ali vodi se u katastru kao Suma...
Interesuje me da li mogu I nju da ubacim za subvencije iako se vodi kao suma,odnosno nije prebaceno u katastru kada je iskrcena ta suma da je njiva I obradivo zemljiste???
 
Prijatelji imam u gazdunstvu jednu njivu od 30 Ari ,koju obradjujemo Ali vodi se u katastru kao Suma...
Interesuje me da li mogu I nju da ubacim za subvencije iako se vodi kao suma,odnosno nije prebaceno u katastru kada je iskrcena ta suma da je njiva I obradivo zemljiste???
Možeš, ja imam vinograde i voćnjake koji su iskrčeni i obrađuju se i od pocetka subvencionisanja su upisani u gazdinstvo, nikada nije bilo problema.
 
Zamolio bi ako neko zna da mi objasnim, unesem njive koje se vode na mene kao vlasnika nekih 40ha ostalo ne vredi truda arende ženine itd
Ono što mi nije jasno kada se prijavljujem na subvencije traži mi da odaberem njive za koje tražim subvencije, zar nije kao do sada unesem sve njive koje radim pa to prelazi 20 ha. Nije mi jasno da nije neki trik varka, pa sam izabrao njive koje zbirno imaju do 19ha da me ne odbiju ako napišem preko 20 ha kako su rekli da daju do 20 ha.
Inace odlicno su organizovani u PSS kažu zovi call centar da objasne jer njima nisu, taj call centar sam zvao 20 puta da mi se nikad niko nije javio samo prekinu vezu, nisam bio lenj pa sam onda poslao mejl, sve objasnio PSS ne zna a call centar je nemoguće dobiti a kao odgovor na mejl automatski iskopirana poruka da zovem PSS i call centar, bezobrazluk i nesposobnost
a shvatam da oni na gluposti hoce da diskvalifikuju ljude pa da im ne dam opravdanje,. Bedne subvencije ali opet nesto znace, bar da platim odvodnjavanje i deo poreza opštini, naravno mnogo više uzmu nego što navodno daju.
 
Ау Паоре имаш пиће од мене чим се негде сретнемо.🍻🍺 Ја ево сад ајде да пробам е сандуче преко мобилног и отвори се из прве.👍
 
Ja sam e sanduce probao direktno pa nije htelo, pa onda sa euprave pa odavde i neznam ni sam nekako se otvorilo i pustio me da udjem u epodsticaji.
 
Nazad
Vrh