E-Agrar

Ја имам огроман проблем... Данас сам требала да региструјем једну особу на еУправу и добила сам погрешну маил адресу за регистрацију. Сада му је еУправа блокирана. Шта да радим?
pokusaj preko kontakta na e upravi da im postavis ovo pitanje,kada ti stigne odgovor,trazice da im posaljes
Молимо Вас да нам пошаљете јмбг, име и презиме ради провере налога у систему,i pitati da li ste saglasni da deaktiviraju stari nalog,ao i da posaljes kopiju lk
 
Epilog svega je da se u jeku setve svi bave e-sandučetom, katastrom, aplikacijama, računarima, lozinkama, telefonima, kvalifikovanim sertifikatom u klaudu, PIN kodovima i ostalim stvarima bez ikakve veze sa poslom i poljoprivredom. Subvencije nije dobio niko i nije poznato da li će ih i kada dobiti bez obzira da li je u pojedinačnim slučajevima zemljišni fond u potpunosti verifikovan ili nije. Razlike su brojne od slučaja do slučaja jedino zajedničko svima je to da na pragu setve nisu videli ni dinara. Jedina "pomoć" je uvođenje e-agrara koje liči na situaciju kada deci date igrice da se igraju na kompjuteru da bi bila mirna.
Не секирај се колега госн П. Перић каже добићемо сви паре!
 
Par parcela imam po pola sa zenom i vec vise od 10 dana cekam na neku verifikaciju,pa jbt ako je zena clan a ja nosilac neznam sta treba toliko da proveravaju. Jos jedino vencani list da posaljem

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Како ће чика Аца он има и са комшиницом земље у ортаклуку! 🤣
 
Ја имам огроман проблем... Данас сам требала да региструјем једну особу на еУправу и добила сам погрешну маил адресу за регистрацију. Сада му је еУправа блокирана. Шта да радим?
Pustis im e-mail da ti ugase nalog jer ne koristis taj e-mail i oni ce u toku dana da ti ugase nalog pa ti pokreni sve ponovo ispocetka.
Uslikas licnu kartu od vlasnika naloga pa prilozis tu.
 
Pozdrav svima, da li ima nekih novosti za problem sa sandučetom? Da li je neko uspeo da aktivira E sanduče koje je iz nekog razloga onemogućeno na eupravi?
 
"Jedno kratko obavestenje oko eSanduceta.
Ako korisnik nema sanduče treba da ode na portal euprava.gov.rs, prijavti se i u roku od nekoliko minuta će sanduče biti aktivno i može da se šalje.
Ako je korisnik imao sanduče, deaktivirao eID (otišao da izvadi nove parametre ili da promeni email / korisničko ime), automatski mu je sanduče onemogućeno. Danas će im svima (takvima) biti omogućeno da im se automatski reaktivira."
 
Problem kod zeta na HUAWEI mobilnom.
ConsentID instaliran, kod ucitan, id dotat.

Ali kada se prijavljuje na zahtevima se pojavi greska
Došlo je do neočekivane greške;
molim Vas, pokušajte ponovo

Preko mejla moze da se udje eupravu, samo na consent izbaci tu gresku
Kod mene je isto tako radilo 3 puta pokušavali,posle na ženin telefon prijavio consent bez problema. Pokušajte na drugi tel.
 
Ја имам огроман проблем... Данас сам требала да региструјем једну особу на еУправу и добила сам погрешну маил адресу за регистрацију. Сада му је еУправа блокирана. Шта да радим?
Ја сам имао исти проблем... Решио сам преко euprava.gov.rs контакт... Напишите да је адреса неважећа и да треба да је пониште, наравно напишите која је исправна адреса и на ту (исправну) ће бити послато обавештење да је неважећа адреса деактивирана. Кад вам стигне то обавештење тада идете у пошту са личном картом да вам дају нове ИД параметре. Трајало је 3-4 дана
 
Drugar ima ovakav problem na svim parcelama sto su mu u zakupu. Obnovio je gazdinstvo u trezoru pre pocetka e- agrara i sada mu na svim parcelama stoji ovakva napomena. Inace broj gazdinstva u koje je zemlja prijavljena je njegov.
8bc959ad9cb69ee7c0d205b5063f3dce.jpg
 
Verovatno su automatski otišle na vlasnika ako vlasnik ima PG ili je član kod nekoga u PG-u.Prvo to proveri.
Ja sam uradio drugaru ,supruga mu je član inače poseduje zemlju u nekom drugom selu,tamo je data čoveku u zakup koji je prijavio uredno pre uvoćenja e agrara.
Sada se na drugarovom PG pojavila ta zemlja od supruge tj člana.
Kod mene sva zemlja u zakupu je bila PG ali ni jedan zakupodavac nema PG.
 
Probaću danas sa svog telefona da uradim obnovu jednom komšiji. Moj telefon ne dozvoljava kloniranje svih aplikacija, probaću prvo preko nekih drugih aplikacija koje mogu da kloniraju aplikacije. Ako ne može tako, uradio sam bekap svog id u consent id, obrisaću podatke aplikacije pa dodati njegov id. Ne znam zašto ne dozvoljavaju više id na jednoj aplikaciji, zloupotrebe su nemoguće ako nemaš tuđi kod i obrnuto.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Pa ako komsija ima telefon odradi consent id na njegovom telefonu a ostalo na svome samo potvrda ce stici na njegov

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Meni je na verifikaciju trajalo 12 dana i evo sad je sve rešeno.podsticaje sam prijavio pre verifikacije i sve parcele su mi bile već tamo

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Neki dan na nekom portalu vest: pare odmah po zahtevu…
Mama mi kaze negde videla, reko samo se ti nadaj.
 
Nazad
Vrh