E-Agrar

Bolje je za onoga ko je imao sreće da mu se poklopi sve i samo Klik. A ima x. onih de je došlo do neslaganja i grešaka što iz svog što iz njihovog neznanja . Ludi više ne znaju kome da se obrate i šta da rade . U istoj psss rade različito kao i ovi iz e agrara savetnici različito tumače . Problem su od pogrešnog prenošenja podataka iz trezora pa zatim unošenja JMBG zakupodavaca pa suvlasnici pa pokojnici na važećim ugovorima pa doživotni plodouživaoci... Sve do esandučeta de su ljudi ranije već vezali JMBG na neki mejl za kojekakve prijave za dokumenta i sad neznajući ni oni sami ni oni u psss ... Koji su otvarali nove mejlove za e agrar ostali blokirani .
 
Potrebno je ulogovati se na e upravu preko consenta, i uspesno se prijavis na gazdinstvo.

Poslato sa TFY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne vredi ja ne znam kako da rešim problem i kome da se obratim.

Na E upravi kada odem na e sanduče piše: " Sanduče je onemogućeno za pristup".

A kada idem e posticaje - izlazi mi greška ""Молимо Вас да активирате своје еСандуче пријавом на портал еУправа ."



Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
Ne vredi ja ne znam kako da rešim problem i kome da se obratim.

Na E upravi kada odem na e sanduče piše: " Sanduče je onemogućeno za pristup".

A kada idem e posticaje - izlazi mi greška ""Молимо Вас да активирате своје еСандуче пријавом на портал еУправа ."



Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
Ja mogu da uđem u esanduče ali mi je uvek prazno. I niko da objasni kakvu poruku trebamo dobiti tamo?
U ePodsticaji sve regularno sa brojem, vremenom predavanja, iznosom, površinom. Ali ni dalje nisam siguran da li je to to,
da li je validan zahtev?
 
Dobićete obaveštenje na mejl ako vam stigne nešto u eSanduče.
5d56154a024cf77aa2b4f279c7e41933.jpg
 
Laki, ajd napiši korak po korak šta se dešava od samog početka, i šta ti radiš tj šta si dosad pokušavao da upišeš ili promeniš.
Pista bacsi, ako si rešio e podsticaje to je to. Nemoj da te buni e sanduče, ali ga proveravaj s vremena na vreme. Tamo će ti stizati odvodnjavanje npr.
Evo radašin me preduhutrio.
 
Svi koji su imali taj problem je ovo pisalo.
Pitam te šta si dalje radio da rešiš problem? Polako piši, korak po korak i rešićemo.
 
Isti slucaj i kod mene i kad ides na e sanduce pise "sanduce je onemoguceno za pristup" a kad se ide dublje na podesavanja pise da je Sanduce privremeno deaktivirano?!
Kome se obratiti za resenje?
 
Nema šta da pišem "korak po korak", već sam objasnio.
Ta greška sa slike mi izlazi kada se ulogujem na e podsticaji i izaberm gazdinstvo.

A kada na e upravi odem na e - sanduče piše: "Sanduče je onemogućeno za pristup".

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
 
Nema šta da pišem "korak po korak", već sam objasnio.
Ta greška sa slike mi izlazi kada se ulogujem na e podsticaji i izaberm gazdinstvo.

A kada na e upravi odem na e - sanduče piše: "Sanduče je onemogućeno za pristup".

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока

Imamo identičan problem sa sandučetom na dva naloga, kao što sam i pisao na nekoj od prethodnih strana...

Da li su ti možda kreirali novi eID nalog umesto starog?
Mome ocu i mojoj majci su morali da prave nove email i eID naloge u pošti
pošto su prve eID naloge ovi iz poljo službe uspeli da pokvare/zaključaju, šta-god...
Pa sumnjam da je možda do toga, da se tu nešto pokarabasilo zbog novih eID naloga....

Inače, kod supruge NIJE otvaran novi eID - sve radi normalno, sanduče aktivno, nikakav problem
 
Poslednja izmena:
Jesi pročitao ovo? Pitao si na strani 113, odgovorio sam tebi i profesoru na 114.
 
Ljudi, nalog na e agraru je zakljucan. Sta je problem? Isto me zanima da li mogu consent da deinstaliram i instaliram ponovo sa istim parametrima?
 
Radi provere, esandučeta probao sam tražiti dokument o aktivnom statusu.
U sekundi mi se otvorila potvrda u novom prozoru iza eagrara, ali esanduče mi idalje prazno. :unsure:
 
Ljudi, nalog na e agraru je zakljucan. Sta je problem? Isto me zanima da li mogu consent da deinstaliram i instaliram ponovo sa istim parametrima?
Ne moze ponovo instalirati sa istim parametrima.Moze ako prvo napravis"backup file" u okviru Consent Id aplikacije i sa tim vratis koliko puta zelis i na bilo koji telefon/tablet.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh