E-Agrar

Ko jeod vas dobio poruku na euprava? Meni nista ne pravi kao problem oko e sanduceta ali nisam dobio nikakvu poruku u e sanduce a podneo sam zahtev u 12 h

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Sad sam se ulogovao na e agrar da proverim kakvo je stanje. Još uvek mi stoji Pored novih parcela žuti znak i čeka se verifikacija. A kad udjem na podsticaje tamo su mi u ponudi sve parcele, i te što još čekaju verifikaciju...
 
Opet ja...Juce sam instalirala ConsentID ali ne mogu na eagrar da se prijavim, pise - neuspela prijava ! Proverite korisnicko ime...

Treba li ja ovde da unesem email koji je dat u Posti ili treba negde da se registrujem na eagraru...pa onda sve ostalo ?
 
Kod drzavne ni nema opcija da je staviš.Bar kod mene nije bila.Samo one zemlje koje podlezu pravu na subvenciju.
Kod mene je u pitanju zakup drzavne zemlje,ubacen je u E-agrar a ja to nisam ni znao. Kad sam se prvi put ulogovao,video sam te parcele i pisalo je obavestenje crvenim slovima,da sav zakup drzavnog zemljista mora biti uveden,i onda kad sam ubacio biljne kulture na te parcele,sve je pozelenelo.
 
Opet ja...Juce sam instalirala ConsentID ali ne mogu na eagrar da se prijavim, pise - neuspela prijava ! Proverite korisnicko ime...

Treba li ja ovde da unesem email koji je dat u Posti ili treba negde da se registrujem na eagraru...pa onda sve ostalo ?
Logujes se sa mail adresom preko koje si registrovana.
Ako si zaboravila koji je to mail ili su u psss ili posti slucsjno permutovali taj broj, moze se registracija ponistiti i ponovo uraditi.
Vidi za pocetak neka ti izdsju nove parametre. Kada se to ostampa, videces mail adresu sa kojom si registrovana.
 
Milovane ,Isto i kod mene tako bilo sa državnom u zakupu.Ali jutros kad sam ušao da se prijavim za sunvenciju nije ni jedna ta parcela bila u opciji da za nju tražim subvenciju,samo vlasništvo i privatni zakup.
 
Hvala Marko. Pojma nemam sta je ovo...ConsentID instalirala i u prijavi na eagrar unela email gde pise unesi korisnicko ime...Nisam pogresila sto se tice emaila jer ja to bas pazim i o svemu i inace vodim bas racuna...

Ne treba slucajno negde da se registrujem jos (prvo da se registrujem na eagraru pa prijavim) ili je sama instalacija consentID-a registracija na eagrar ?
 
Opet ja...Juce sam instalirala ConsentID ali ne mogu na eagrar da se prijavim, pise - neuspela prijava ! Proverite korisnicko ime...

Treba li ja ovde da unesem email koji je dat u Posti ili treba negde da se registrujem na eagraru...pa onda sve ostalo ?
Gospođo, možda pravite istu grešku kao ja, dok nisam ukapirao.
1) Uđete u eagrar/prijavi se/mobilna aplikacija
2) Upišete email adresu, koju ste dali za Consent
3) Kliknete na prijavu. Počeće kružić da kruži, kao kad se nešto učitava
4) Otvorite Consent, upišete šestocifreni PIN koju ste odredili
5) Pojaviće se zahtev na čekanju
6) Kliknete na taj zahtev i još jedan klik za odobravanje
7) Čim na Consentu odobrite, eagrar vam se odmah otvara.
Pazite samo, jer za odobravanje zahteva postoji vremensko ograničenje.
Ako nešto još nije jasno, tu smo da pomažemo jedni drugima.
 
Poslednja izmena:
Pista baci ... to je to objasnjenje ! Hvala vam od srca...samo, meni uopste nije hteo, sto vi kazete, kruzic da kruzi....I sad tek krenu...ali kad otvorih consent, pise nema zahteva...Nije mi sad to jasno, ali kapiram da cu se sada snaci jer ste mi vi objasnili lepo. Ne znam sto uopste email nije hteo nikako da se prihvati i da krene taj kruzic...al sad nekako hoce, samo u consentu pise nema zahteva a odmah sam otvorila consent...To cu u toku danasnjeg dana da resim,ne mogu vise da ostajem, kasno je.

Prelepo ste objasnili sve sto me je, zasad, interesovalo i hvala vam od srca.
 
Ko se ne snalazi može neko drugi ko zna veoma lako da mu reši ali gde to da se radi, treba neko nešto da mu za.ebe! 😂😂😂
 
Nazad
Vrh