E-Agrar

Sad nece da radi epodsticaji

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
"Молимо Вас да активирате своје еСандуче пријавом на портал еУправа ."

To mi se pojavljuje.

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
I ulogujes se na Upravu, i i dalje ce da ti izbacuje tu gresku. Ja sam sve uspeo, ne znam kako, slucajno verovatno. Ekstra je stvar ovo omogucavanje sve da se radi od kuce, ali ne ako nam daju ovakav poluproizvod. Mozda nije problem u eagraru koliko je u eupravi. Odrastao sam uz racunare, ali tu eupravu jednostavno ne mogu da skontam. 15x te preusmerava sa euprave na eovo, eono. Ne znas gde si ulogovan, sada i pravi problem zbog tog esanduceta. Uspeo sam, ali sad Boga molim da ne bude u skorije vreme opet neko popunjavanje podataka preko ovih sajtova. J###s mi sve ako mi nije lakse sesti u auto i ici u Trezor i cekati red ako ovako bude izgledala svaka naredna prijava.
 
Ja se izlogovao sa svega i ponovo ulogovao nema ništa u esandučetu. Probao sa telefona i sa laptopa u sandučetu nema ništa da je stiglo.
 
Послао сам неколико захтева и на оним првим није било броја предмета (било кад се иде на ”Поднети захтеви”, било да се Преузме захтев у .pdf-у). На оним захтевима што сам касније поднео има тог броја.
 
Ušao sam u E agrar preko Edge -a pošto sa Crome ,ne mogu .Šta da radim .U gazdinstvo imam 24 he ,da li da uključim sve parcele za poticaj ?
 
U ePodsticaji > podneti zahtevi ima poruka da je primljen predmet sa brojem, iznosom, vremenom predaje,,,
 
Послао сам неколико захтева и на оним првим није било броја предмета (било кад се иде на ”Поднети захтеви”, било да се Преузме захтев у .pdf-у). На оним захтевима што сам касније поднео има тог броја.
Isti slučaj... Podnela sam za 3 gazdinstva zahtev, samo na 1 imam broj predmeta, ovi ostali nemaju...
 
Молимо Вас да активирате своје еСандуче пријавом на портал еУправа
Ovo je i meni izbacio na ćaletovom gazdinstvu. Otišao na e upravu, dopunio lične podatke i nakon par puta odjave-prijave sa e uprave i e podsticaja, proradilo. Podneo zahtev i to je to valjda.
Zanimljiva stvar je da podnet zahtev u 10 i 05 je na 17000 i nekom broju a u 11 i 05 je 20700.... Kanda da je neko podneo zahtev i pre 10.

Profesore, na kraju tog obaveštenja je link ka e upravi.

 
Ma ovi Petrovici ne pisu ovde sto moraju, nego se garant i oni navukli na forum :D

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh