E-Agrar

I kod mene isti slucaj, caletovo gazdinstvo nije dobilo delovodni broj zahteva.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
E sanduce ko nije nikad koristio i nije aktivirao cosent id na euoravi mora to da odradi. A zahteve za subvrncije preko chroma nesto nece morate preko drugog pretrazivava da se ulogujete i onda radi.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja probao malopre to sanduce, izaberem preko telefona da udjem, i potvrdim zahtev kad ono me vrati na kompu nazad i kze greska izaberite drugi nacin… preko lozinkr nesto.. to mi se ne radi, i ovako neznam vise koliko lozinki za sto cuda imam.
 
E sanduce ko nije nikad koristio i nije aktivirao cosent id na euoravi mora to da odradi. A zahteve za subvrncije preko chroma nesto nece morate preko drugog pretrazivava da se ulogujete i onda radi.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Kako se aktivira sanduce na eupravi? Znaci da nije samo da se ulogujes na eupravu, to dokazano vise puta danas ne aktivira sanduce...
 
Ja sam sad probao da podnesem zahtev. I uspeo. Vidim da mora da se odobri da su sve parcele te koje ste naveli i prijavili. Npr kod mojih parcela je stajao crveni znak X i kad sam kliknuo na prozor prvi sa leve strane ekrana i dozvolio da mi obeleži sve parcele one su postale zelene. Podneo zahtev i sve je odrađeno kako treba.
 
Поднет захтев може да се преуме у пдф формату
338329311-2365563856958315-5367250378475923024-n.jpg
 
Ja neznam kako vam neradi preko chrome pretrazivaca ja iz prvog sve odradio niti zeza niti problen sa logovanjem...a ni prilikom upisa parcela nije zezalo...bar kod mene
 
Zvao PSS Zrenjanin, vec su im se javila jedna zena sa istim problemom, da se prijavila,ali nije dobila delovidni broj.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Imate kopije ili uzmite obrazac i svojeručno popunite.
Pozdrav,mene zanima sta raditi sa zemljom sto je upisana u gazdinstvu trazi se jmbg a zakupodavac je hrvatski drzavljanin,njegov OIB sistem ne prihvata,sta raditi u tome slucaju? Zemlja je redovno prijavljena u gazdinstvu,ugovor overen kod notara i predat uredno a sada mi trazi covekov jmbg a ovo se ne moze upisati
 
Pozdrav, da li naknadno mogu podneti zahtev za subvenciju za zemljiste koje je u zakupu i ceka verifikaciju UAP-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zna neko sta raditi,sta s povrsinama,parcelama koje su na proveri(verifikaciji) ?dal i njih uneti ili bez njih,ili sacekati pa onda zahtev podneti
 
Nazad
Vrh