E-Agrar

Te parcele nece da ti stavi u epodsticaji

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Imam tri parcele koje cekaju verifikaciju a kad sam podnosio zahtev nisu bile na spisku gazdinstva da mogu da ubacim i njih. Jedina potvrda o prijemu za epodsticaje je u pdf formatu i kao na slici
79b5affcbf89d290a89c168dd5bd3b91.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja ne mogu ovo da rešim nikako. Ovo sa e sandučetom.

Послато са 2201117PG помоћу Тапатока
Popuni prazna polja u ličnim podacima. Nedostaje ti mesto, adresa i poštanski broj. Kada to popuniš onda izađi iz svega E uprava, E sanduče, E podsticaji sačekaj 10-ak minuta pa pokušaj ponovo kao što je i talianu napisao.

Brale idi na početnu stranu, srednji kvadrat zelene boje su podneti zahtevi klik na njega i onda bi trebalo da vidiš broj predmeta, skineš u pdf-u......
 
Uđi samo i izađi ,odjavi se ,sačekaj 5- 10 min,ponovo se uloguj, treba da radi
Proveravao sam na taj način bar 20 puta bezuspešno. U e-sandučetu nemam ništa. Ali zato na e-podsticaii u statusu piše da je predmet pod brojem taj i taj primljen, I navedeno taćno vreme. Ne znam zašto treba to isto da se pojavljuje još na 100 mesta? Ja sam to skinšotovao za svaki
slučaj.
 
Popuni prazna polja u ličnim podacima. Nedostaje ti mesto, adresa i poštanski broj. Kada to popuniš onda izađi iz svega E uprava, E sanduče, E podsticaji sačekaj 10-ak minuta pa pokušaj ponovo kao što je i talianu napisao.

Brale idi na početnu stranu, srednji kvadrat zelene boje su podneti zahtevi klik na njega i onda bi trebalo da vidiš broj predmeta, skineš u pdf-u......
Piše da je zahtev primljen ali nema broja, stoji crtica - ... isto u pdf nema broja predmeta
 
U Pss Vrbas su mi izdali nove parametre za consent jer mi nije prihvatao predhodnu šifru, i instalirali smo ponovo (bilo je tamo 4 žene stvarno hoće da pomognu svima).
E sad nije mi jasno uopšte to oko datuma za prijavu parcela koji je do sada bio 30.09 prošle godine da bi za ovu dobili subvenciju..prvo je izašla vest da se kao "izlazi u susret poljoprivrednicima" i da će to biti produženo na 31.03 za tekuću godinu ali da će važiti tek od 2024. Onda za par dana čitam da dokle god traje konkurs (31.05) mogu da se unose novi podaci odnosno parcele ali gazdinstva registrovana do 31.03?
Da li neko zna tačno koje parcele (do kog datuma prijavljene) će ostavariti pravo na subvenciju za ovu godinu?
 
Sve mi je proslo. Parcele koje sam radio u zakup i de je Eagrar trazio JMBG mi je ocitao i za njih sam najnormalnije predao zahtev.
Rodjaku sam radio ima svu svoju zemlju u gazdinstvu i kako je do sad bilo upisano samo sam promenio kulture po parcelama i to je to.
Caletu cekamo da se upise JMBG pa da i on obnovi gazdinstvo.
 
i koliko prijaviti povrsine u epodsticajima,ako imam na gazdinstvu 22ha,dal toliko ili 20ha(il da iskljucim 2ha)?
 
Informacija iz Call centra e agrara je da gazdinstvo koje ima vise od 20ha ne podnosi zahtev dok se ne proveri informacija da li ce biti isplata vise od 20ha ili ako podnese zahtev vise od 20ha moze da bude odbijen.
 
Nazad
Vrh