Drljače

Narucena je,treba do 15 marta da mi stigne,to je krajni rok...a sto se tice cene jeste jaka nema sta,ali uglavnom se tu krecu,200 evra gore dole ali sam od dosta ljudi cuo da hvale tupanjac,ima dasku i duple rotore nazad
Klinovi su verovatno 25x25 jel ti rekao možda koja je težina.
 
Ja imam tupanjac polutesku 4.4m sa klinovima 25x25 dupli rotori i daska za ravnanje,samo sto je bila jeftinija tada

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Auuu al su digli cenu. Ja sam doduše uzeo pre 5 godina polutešku kod Tupanjca od 4m al je bila 1600e, bez daske i sa jednim rotorom, a ne duplim.
Sasvim mi dovoljan jedan red rotora jer lepo radi posao, ali sa daskom nikad uzimao ne bi jer zna i ovako bez da nakupi kakava je naša zemlja.
Konstrukcija i rotori su super posle 5 godina korišćenja, jedino imam zamerku za kvalitet klinova jer su već počeli da se krive
 
kako odradjuje posao i cime je vuces?jesi li zadovoljan?
Ja sam prezadovoljan kako radi,vucem je sa turcinom od 110ks..kad sam gledao drljace i bas na sajam covek stariji na standu gde je tupanjac pita me za jacinu traktora i kaze polutesku od 4.40 to je za njega idealno da radi lepo i da se ne muci..
7dbf6a8013b8a125a5f4a24073933ffd.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja sam narucio tesku od 4 metra sa daskom i dva reda rotora za traktor od 150ks u Vojki kod Pazove.Prodavac kaze da bi vukao i 5 m ali zbog brdovitog trena sam ipak uzeo manju da bi to lepse i brze islo.Inace ova je izmedju 1500-1600kg i klinovi 30x30.
 
Ne bih da te plasim, kod nas ima jedna teska drljaca 5m i spremac isto 5m kod istog vlasnika vuko je Zetor Forterra 135 i svake godine su varili prepravili, na spremacu su se uvili oni flahovi gde se kace opruge, isto se desilo na spremacu 3,2m istog proizvodjaca kojeg vuce Belarus 82.1. Neznam koja je cena i dal vredi rizikovati pa kupiti za razliku od Agrofoura ili Tupanjca koji su provereni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta znam,otisao sam kod njega po preporuci zajednickog prijatelja.Tako da ako nesto ne bude valjalo imam koga da hvatam za gusu :haha:
 
Za Adut drljace neznam jer ih ovde nema.
Kod nas vecina ima Agrofour ili Tupanjac.
Ove o kojima ja pricam mislim da su Agro S.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh