Drljače

U planu sam kupiti još jednog dajca 62 ks ako mi odobre podsticaj valjda bi ovaj lako vozio 2.5m
 
Bices tu oko 10-11 km/h, brze ti i ne treba za prvi prohod, zato ce drugi biti britka sablja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To bi bilo dobro ako može tako sa 2.5m. Trenutno imam staru trokrilnu laku drljaču ona je oko 2.7m pa kad radim sa njom traktor je uopšte i ne osjeća.
 
Prvi prohod ces sigurno biti oko 10km/h, sad da li ce biti 9 ili 10 nije ni bitno, prvi prohod ide teze tu si da ga odradis sto kvalitetnije, zato drugi prasina...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam se dvoumio između 2.3 i 2.5m ali ću stisnuti petlju pa naručiti 2.5m. Ima kod mene mašinska radionica radi po narudžbi valjda može uklopiti tu dimenziju.
 
Ma ja idem 12km/h ali u drugom prohodu,prosle godine sam isao cak 18km/h na uvratu rotori samo zuje ne mogu da se zaustave kad podignem drljacu
 
Znaci malo bolje brzine ima od rusa taj Basak.820 npr u 8-oj brzohodnoj pri tim obrtajima izvlaci oko 15.5km/h,mozda 16,nzm sad tacno.
 
Znaci malo bolje brzine ima od rusa taj Basak.820 npr u 8-oj brzohodnoj pri tim obrtajima izvlaci oko 15.5km/h,mozda 16,nzm sad tacno.
Ovaj druga brza ali to je preterivanje,praktikujem da ga drzim na 1690-1720 obrtaja tad i potrosnja nije velika i fino radi..on na 12km/h iskljucuje prednju vucu,nego mene bilo milo da isprobam drljacu kako fura

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Posle pluga dva puta da bi to bilo kao pista ravno

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh