DEUTZ

Matiću čestitam na pazaru, moždami i bude uz put...

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Hvala, videćemo kako će služiti.Ima 6820, 7520 i neki velikarni od 250 ks.6820 ceni 33.500 e a za ostale nisam pitao.
Milane dođi da vidimo da li češe klipnjača o blok. 😂
 
Jedno glupo pitanje zasto ne radite traktorom koji ide lepo u redove. Tipa 140-150cm trap centar-centar sa uzanim gumama (12.4-13.6) i pratite redove. Preklopice se vise nego sto treba ali nece ostetiti gume.
 
Meni prednji ulaze u redove(380/28).Ali ih nemozes ispratiti u svakom krugu,pogotovu sto tanjiraca uzima (nabacuje )vise.Nije problem da se preklopi,ali su mi bubrezi ipak miliji nego par prednjih guma.
 
Priznajem da je tih kao u sobi.Kada se sve pozatvara ne čuje se ništa unutra ali moram da otvaram jer je klima prazna pa dok majstor ne dođe.
 
Koji plug će da vuče, 3 ili 4 glave? Po konjaži odgovara rusu 1221, baš me zanima da li je jači od njega. Inače izgleda jako lepo i moćno... Čestitke i da te služi bez kvarova!
 
Vući će 4 glave jer ima 150 ks samo će mu trebati tegova jer je lak ali otom potom.Za sada je napravio 10 rč i troši kao upaljač.
 
Честитамо на машинки здраво леп трактор :ppozdrav: ,јел онај деда од 190кс продат
 
Uh kad zakaze klima na tom traktoru bude malo mi ga povuci a malo mi ga i potegni , steta velika sto nema makar neke male bocne prozore,u setvi sam mislio da cu umreti od vrucine kad je riknula klima a nije bilo ni 25 stepeni napolju :haha:
 
Nazad
Vrh