Deutz-Fahr

Srdjane kad sam ti ja naso deo ti se meni nisi javio 3meseca , a sad odjednom trazis da ti nadjem deo , ja i zaboravio sta tebi treba. Koliko se ja secam taj tvoj deo je bio u okolini Pariza kod nekog svercera . Ako je to to.
 
Srdjane kad sam ti ja naso deo ti se meni nisi javio 3meseca , a sad odjednom trazis da ti nadjem deo , ja i zaboravio sta tebi treba. Koliko se ja secam taj tvoj deo je bio u okolini Pariza kod nekog svercera . Ako je to to.
Pogresili ste dragane...pomesali ste me sa nekim drugim...al nema veze,idemo na PP.
 
ratarhr i dragan82,a i svi ostali ako imaju neko resenj ili saznanje o tome ako bi mogli da mi ostave neke kontakt da se cujemo i porazgovaramo hvala unapred...

- - - - - - - - - -

a da sto se tice 35.80 nisam siguran,jer mislim da su oni svi na hidro pogon,a ovo je na remenice i kajs
 
pozdrav svim prijatelima ovgo foruma , moj jedan dobar drug ima, Fara S 66 m . On ima problem sa menjacom , pa ako ima neko bilo kakvo saznanje da negde postoji takav komb da je rashodovan neka mi se javi i uputi bio bi mu zahvalan .
 
Da li bih mogao dobiti od tebe savet u vezi modela deutz fahr m 1600 hidromat? Skoro sam pazario taj kombajn i to mi je sve nekako strano jer sam imao zmajeve 142 i nisam mogao vise da ih gledam zivce su mi pojeli moje!

- - - - - - - - - -

Da li bih mogao dobiti od tebe savet u vezi modela deutz fahr m 1600 hidromat? Skoro sam pazario taj kombajn i to mi je sve nekako strano jer sam imao zmajeve 142 i nisam mogao vise da ih gledam zivce su mi pojeli moje!
Ako ima neko i katalog delova za m1600 fahr ja imam za 3580 ako nekom treba
 
Trtimire, neznam na koga se odnosi pitanje?
ako mene pitas ja jos koristim Alu142, a deutz mi dosta deluje zanimljivo kao opcija kada budem menjao kombajn.
 
Jučerašnja poseta jednog poljoprivrednika u jednom selu pored Tise.
img3187.jpg


img3185.jpg
 
Nije mešaona bilo nešto kukuruza u hangaru možda prilikom istovara se zaprašili.Limovi znam da služe oko kombajna protiv miševa da ne ulaze.:ppozdrav:
 
vazi,nije problem cucemo se jer mi treba, poceo sam ga remontovati polako sad makar nemoram sve na juris jer mogu sve da utegnem kako treba, cak sam jutros narucio akril boju da ga mogu ofarbati dok bude rastavljen, mada je u dobrom stanju ali nema veze ja volim da je to sve sredjeno da lici na kombajn.Ja cu za koji dan slike okaciti pa ces moci videti da sam dobro prosao kad sam dao dva zmaja 142
 
@trtimir, dobro došao u klub :ppozdrav:, siguran sam da ćeš biti zadovoljan sa kombajnom. Daj malo više o kombajnu, godište, stanje, oprema, cena,...
Što se tiče delova, ležajevi i sav potrošni materijal su standardni, a baš ako ti nešto zapne od specifičnih delova, sem hidraulike sve paše od Đure, katalog ti i neće trebati. Remenje, ja kupujem kud Đukića u NS, čovek ima i katalog i svo remenje.
 
Nazad
Vrh