Deutz-Fahr

Meni se tako, ni jednom nije desilo. Desilo se da ne otvorim skroz lulu a uključim istovar (nepažnja), onda moram da sklopim lulu, ručno izvadim za otprilike jednu kofu zrna iz dela ispod poklopca, normalno otvorim lulu i istovarim, što nije neki problem, ove godine samo jednom mi se desilo.
 
to se meni desilo prosle godine na DF 1600 i savio cilindar,ma pekar ne ume kiflu tako lepo da oblikuje :haha:
 
Na ''Polovniautomobili'' oglasima ima dva 2680 kombajna sa adapterima za 22.000 EUR-ra.Sa jednim sam pričao,a drugi broj stalno nedostupan.
 
2680 je dobar kombajn za jedno osrednje domacinstvo,problem je sto je svo opterecenje na jednoj strani,oce malo da puca sasija,i mali motor za njegov kapacitet,3580 do muda,da se razumemo moje misljenje i zakljucak,drugar je imao 2680,3570 i jos uvek 3580.
 
Svi dajcevi su prosti,laki i pristupacni za odrzavanje.....3580 je mladji al i skuplji,skoro pa duplo,al zato ide gde hoces i kako hoces i radi lepo sve kulture,vetar je resen pametno...
 
kakvi su kombajni deutz fahr starliner 4040 ili 4045?po cemu se razlikuju i jel to naslednik 3580?
 
pozdrav svima novi sam na forumu
planirao sma kupiti kombajn pa me intersuje dal claas il deutz fahr ili djuro djakovic ako je kao df,igledaju mi dobro dobro deutz fahr m770 jer meni je dosta bitno da nije siri od 3 metra heder,a kod njega je 2,80 i to mi bas odgovara!
 
Juče na ulazu u S.Mitrovicu a iz pravca S.Jarka sam sreo jednog D.F-a sa adapterom za kukuruz a u pratnji je išao traktor sa prikolicom u kojoj je bio heder.Neko se izgleda ponovio.
 
posto nezna niko koja je razlika izmedju 3570 i 3580, koja je razlika izmedju ova 2 i 3610, nesto od ove 3 serije bi pazario, zato pitam???
mada se uklapam i sa 4035 power liner
 
Nazad
Vrh