Deutz-Fahr

pogledaj jos jednom slike al dobro pa ces videti :ppozdrav:
 
Remenice se fabricki ne farbaju u kanalima gde ide remen.Creva od hidraulike se na farbaju u boju kombajna jer se postavljaju nakon farbanja kombajna.Lezajevi se takodje ne farbaju jer se ugradjuju na ofarbanu karoseriju.Jbt,komsija ti mislis da u CH nema lazova i prevaranata kao kod nas?Mozda je rodom odavde...
 
@Spajki slamotres nema šanse kod Deutz-Fahra da češlje u slamotres,vidi koliko je odbačen ležaj od osovine,nije to Zmaj na drvene ležajeve.:ppozdrav:
@ruja82 ako misliš zbog vitla da je farban ceo grešiš,a ja sam pogledao još jednom slike i nisam našo znake farbanja osim vitla i jednog gumenog cevi sa leve strane koji ko zna možda je fabrički prefarban.To što je tu i tamo zafarban ne znači da je ceo farban.:ppozdrav:
 
Ako te interesuje kombajn provozaj se pa ga pogledaj.Uzivo se nista ne moze sakriti od onoga ko ima kombajn u dvoristu.
 
Spajki molim te.Na sajmu gledao New Holland sa strane bio otvoren sve živo se žutilo na njemu,creva od hidraulike,instalacija,itd.
 
Kod nas su na Deutz-u creva od klipova sto dizu heder isto ofarbana u tu neku zelenu koja vuce na maslinasto zelenu. tako da mislim da ima creva koja su fabricki farbana, ali daleko od toga da su sva farbana.
 
Ja ti govorim svoje misljenje o kombajnu sa slike.Ne mora znaciti da sam ja u pravu zar ne?
 
ljudi niko ne govori da je on los kad ga nije ni video nego samo da je farban i to se vidi a to ne znaci da je los
 
Tamo vam je broj,zovite lika i kažite njemu to sve što ste rekli meni i ukažite mu na znake farbanja i čućete istinu.:ppozdrav:

P.S. Sutra slikam tri kombajna zapadna za koja 100% znam da nisu farbana i vidićete farbe tu i tamo gde po vama fabrika ne ofarba.:ppozdrav:
 
Bez obzira na ocuvanost to je kombajn koji ima 22-23 godine.Mislim da mu je cena malo jaka za toliko star kombajn bez kukuruznog adaptera.:ppozdrav:
 
E i tu mi grešimo što gledamo u pločicu koje je godište a ne u radne sate.U švajcarsku jako malo kombajna ćeš naći napolju da stoji.Tamo ako treba i od dasaka će sklepiti neku šupicu,dok u mađarsku kad odeš kako North Army slikao to je tako i kod vlasnika sve je pod božijom garažom.Švajcarci jedva rade 50 ha godišnje sa kombajnom, a mađari od 1000 ha pa naviše godišnje, i džabe je kombajn kod njih mlad kad mu je duša isterana.:ppozdrav:
 
E i tu mi grešimo što gledamo u pločicu koje je godište a ne u radne sate.U švajcarsku jako malo kombajna ćeš naći napolju da stoji.Tamo ako treba i od dasaka će sklepiti neku šupicu,dok u mađarsku kad odeš kako North Army slikao to je tako i kod vlasnika sve je pod božijom garažom.Švajcarci jedva rade 50 ha godišnje sa kombajnom, a mađari od 1000 ha pa naviše godišnje, i džabe je kombajn kod njih mlad kad mu je duša isterana.:ppozdrav:

Ima istine u ovom postu.
 
Nazad
Vrh