Deutz-Fahr

Belorus i neka manja prikolica.Nisam baš zagledao koja jer smo se mimoišli.Imao je Geringhof adapter sa četiri reda zakačen za kombajn i kombajn je imao registarsku tablicu.
 
U oglasima ima DF 2680.1983 god. Izgleda očuvan. Ima 3600 RS. Baš sam zainteresovan, ali bih molio vlasnike da me posavetuju. Kupiti ili ne?
 
ja imam takav model kombajna ko sto bi ti hteo da kupis ja sam prezadovoljan njime mali potrosac jednostavan za odrzavanje da ti budem isken meni bolji kombajn od njega netreba najbolje bi bilo ako ides u ovom pravcu da navratis do mene da se ispricamo pogledas moj kombajn pa ces lakse odluciti sta bi da kupis tu sam da pomognem ako mogu
 
ja imam takav model kombajna ko sto bi ti hteo da kupis ja sam prezadovoljan njime mali potrosac jednostavan za odrzavanje da ti budem isken meni bolji kombajn od njega netreba najbolje bi bilo ako ides u ovom pravcu da navratis do mene da se ispricamo pogledas moj kombajn pa ces lakse odluciti sta bi da kupis tu sam da pomognem ako mogu

kazes mala potrosnja, koji je motor u pitanju-koliko ks?
 
ljudi treba mi pomoc od vas jer vidim da ste svi dobro upuceni u far kombajne i delove,meni treba donji varijator za 35.70 dal neko zna gde bih to mogao pronaci??? da budem jasniji onaj pogonski sa unutrasnjim nutovima sto je do tocka kombajna.
 
Moje mišljenje je da se to teško nalazi, ali noviji je to kombajn, dal pase to od 35.80 sa varijatorskim pogonom, znam da je neki lik u Hrvatskoj imao jedan takav kombajn za djelove, a sada gdje je on i sta ne bih znao, ima iskusnijih clanova s df kombajnima valjda ce netko pomoc.
 
Siguran sam da se to moze naci u Srbiji i u okolini , a ako nemozes naci ti se javi meni.
 
ljudi treba mi pomoc od vas jer vidim da ste svi dobro upuceni u far kombajne i delove,meni treba donji varijator za 35.70 dal neko zna gde bih to mogao pronaci??? da budem jasniji onaj pogonski sa unutrasnjim nutovima sto je do tocka kombajna.
Vidim da ste iz Rume,nije vam daleko Aca iz Klenka,pa provozajte se do njega.On ima gomilu delova a i ako nema verujem da moze doneti iz inostranstva.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh