Deutz-Fahr

@Jingis@ Za kukuruz će biti OK. Ali za pšenicu ćeš morati još dotezati jer će 8mm. biti puno na izlazu a ručica ti je do kraja .O tom po tom.
 
@Jingis@ Za kukuruz će biti OK. Ali za pšenicu ćeš morati još dotezati jer će 8mm. biti puno na izlazu a ručica ti je do kraja .O tom po tom.

Pa dobro, moracu da menjam korpu svakako za psenicu pa cemo je podesiti kako treba. U svakom slucaju hvala! :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Dali blindirate bubanj na kombajnu za kukuruz? Ovo pitam zato sto mi mnogo ljudi kaze da ne stavljaju blinde.
 
Kako najtacnije odrediti koliko dob ima obrtaja kada u kabini nema ni jedan sat koji pokazuje obrtaje
 
@Jingis@Razmisli sam.Prilikom transporta klipova kroz vrat hedera 90% klipova se popreči i kotrlja do bubnja.Samo mali broj će ići vertikalno i to su oni koje je letva uhvatila po sredini i oni će biti izdrobjeni .oNI KOJI udju pravilno bivaju zahvaćeni šinom a blinda im neda da upadnu u bubanj .Tako se prevrću od šine do šine i bivaju okrunjeni a tekunica ostaje čitava .DA NEMA blindi oni bi upadali u bubanj i tamo bi se drobili i bilo bi svašta .Pa ti sam odluči .Kod mene su blinde i u soji i naravno kuk. podbubanj.
 
Hteo bih da kupuim deutz fahr 35.75 pa me interesuju vasa misljenja i iskustva sa ovim kombajnom
9gvbyg.jpg
 
Sta je-dosadio zmaj komsija?!dodjes na pivo do mene,pa obidjemo dajceve u selu redom...tako ces najbolje cuti sta te zanima,kako,i naravno koliko...
 
Adapter je navodno oros,bio je na new holandu pa je zato zute boje tj vidi se da je kpcanje prepravljano za DF pa predpostavljam ja sam uzeo u kompetu,ali sece kao lud,a brzina je od 6-9km/h jer nije hidro pa onda u 2. brzini moze do kraja varijator i to je to,moze i trecom ali ipak to je vec klanje masine,treba on nama i sutra da radi,jer motor je 145ks pa onda 4 reda ne predstavlja nikakav problem,a secka sastize bez obzira na brzinu.
 
Kolege da li neko ima kompletan katalog kombajna Deutz-Fahr 2685 ?


Za ovo pitanje postoji posebna tema!(ps)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja imam deutz fahr 2680 ali na njemu nemam secku za slamu dali neko mozda zna gde bi moglo da se kupi? Dali neko uvozi?
 
Ok. A dali znate kakav jr kvalitet izrade? Dali znate nekoga ko je ima i sta on kaze? Jel oni i ugradjuju i naravno koliko kosta? Bio bi vam zahvalan i za njihov kontakt?
 
Nazad
Vrh