Deutz-Fahr

Problem je verovatno na donjoj remenici .Hoće da uhvati prašinu pa glavčine zapeknu i neće jedna kroz drugu da se kreću. Inače ih skupljaju opruge sa unutrašnje strane. Pogledajte dali su ispravne i dovolčjno dotegnute tj. pravilno naštimane.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
df9221.jpg

df9222.jpg
 
izvinite da se nadogradim na temu,kupili smo Deutz fahra m2680,i kada se ukljuci kontakt trepce lampica uzvicnik u trouglu crvene boje,da li neko mozda zna sta je to i sta znaci?
 
Da li se neko seca ove kosacice. Josuvek je na prodaju . Radni zahvat 6m.


o09i0h.jpg



Bila je zatvorena garaza i nisam mogao da udjem da bi bolje slikao.
 
Da li neko zna nešto o Deutz-Fahr 2385? Da li ima nekih mana i nedostataka i kolkiki su kapaciteti? Hvala unapred!
 
Ona može i da se reparira. Video sam na sajtu PPT da i oni prave odgovarajuću za ovaj model, mada u zadnje vreme čujem dosta ljudi nije zadovoljno sa njihovim kvalitetom. Probaj da nađeš nešto kvalitetnije.
 
samo novo dolazi u obzir.ne znam dali ima u backom jarku,koliko kosta o prilike ta pumpa?ako neko zna...
 
Imam 4060H i posle godine u sezoni nije htela da mi pali automaci secku kako ukljucujem dob! pa sam direkto na akumlator pokretao elektro motor i spanovao kajis od secke. bio mi jedan elektricar i ustanovi smo da je sve ispravno a da je prekinuta zice negde od sece do kabine znaci zica koja je u sasijii
icon_smile.gif
Pa bi vas zamolio ako je to nekad radio ili menjao zice dali je to moguce promeniti ili da se manem toga posla??

Hvala unapred
 
Nazad
Vrh