Deutz-Fahr

Ide ko metak,1987,4250 radnih sati, kosa 4.8m,nije HTS,sita su bila gore peterson,dole perforirana,sad sam naručio i za dole peterson,dojadilo mi vaditi uvek!
Gde uzimaš delove?
 
Ja imam isto samo gore peterson i mislim da ću ih staviti i dolje.
Djelove nešto sitno što mi je trebalo sam u Đakovu uzimao ( HR ).
Nisam ništa ni radio na njemu, ležaj di koji i to je to, moj je 91 i 2600 sati ima

Kukuruznu adaptaciju imaš za njega?
Tvoj je 170 ks onda ako se ne varam?
 
da,170,po meni i netreba više,imam pripremu,tj korpu,blinde i sita,adapter sam prodao,bio je ĐĐ,a to je spor za njega,i k'o tuč težak,kako je opremljena ta radnja u Đakovu,trebali bi mi neki delovi za vitlo
 
da,170,po meni i netreba više,imam pripremu,tj korpu,blinde i sita,adapter sam prodao,bio je ĐĐ,a to je spor za njega,i k'o tuč težak,kako je opremljena ta radnja u Đakovu,trebali bi mi neki delovi za vitlo
Da li znas kolika je razlika u tezini izmedju ĐĐ 6-rednog adaptera i DF 6-rednog adaptera?:sta:
 
danas sam se malo petljao oko lule za kipovanje,prebrzo otvara i zatvara.na oba creva ima dva reducira,jedan veliki koji ulazi u cilindar i jedan mali koji zavrnut u taj veliki reducir i u taj manji zavrnuto crevo.na tom manjom rupa je 4 mm,napravio sam reducir na kojem je sada rupa 2 mm.i sad isto brzo otvara-zatvara.dali je neko pokusavao da uspori rad cilindra?razmisljam da zamenim i veliki reducirali mislim da stime necu nista postici.ili onaj rad,kljesta u ruke i da malo stisnem crevo da smanjim protok...:sta:
mali reducir na koji ide crevo
166c934.jpg

veliki koji se zavrce u cilindar
mcqlwz.jpg
 
zato sto kad otvara i kad dodje do kraja gledam oce uleteti lula u kabinu.a kad zatvaram gledam jel to pukla guma ili sta je,znaci kad lupne i gluv cuje...
 
A da se ti derane neprezivaš slučajno Simetić?

@robert rupa od 2mm na 200bara sa HD 46 je još uvek jalo velika,ako baš želiš da usporiš lulu,probaj 0.8,pa ako je presporo ti razbuši na 0.9... uvek lakše manju rupu doraditi,a veća se skupiti nikad neće :haha:
 
Poslednja izmena:
@robert
Mozda bi trebalo pogledati u razvodniku koliko kuglica imas i tom ventilu za otvaranje lule.Trebalo bi 4 kuglice da ima,ako ima 3 dolazi do toga da se lula brzo otvara.
 
*mindjusar*ne volem male rupe :osmeh: mala sala.probacu sutra da zavarim pa onda krenem od 0.5 pa cemo da vidimo...:ppozdrav:

*nesic*ne bi da cackam razvodnik,bas sam gledao ne curi nigde,a to je retko da razvodnik ne curi.tako da nebi da posle pisa sa svih strana,ali hvala ti...
 
Moj brat je imao taj problem pa smo gresku nasli u razvodniku,jeste da je bilo jako pipavo ali se isplatilo.
 
Kupio sam kombajn DEUTZ FAHR 1320H. Dali neko moze da mi objasni princip rada onih velikih lampica gore u krovu koja za sto sluzi sa lijeva na desno.
2zhjq5v.jpg


Evo jos jedna slika...

2rh5ohc.jpg
 
@spasoje
uslikajte unutrasnjost kabine i te lampice pa ce biti lakse da vam pomognemo!
 
Nazad
Vrh