Deutz-Fahr

Svaka cast...lep je,ocuvan-koliko evropskih?
 
Moj 2580 je danas zavrsio zetvu bez i jednog zastoja i problema.Potrosnja je isla do 10l po jutru,u dobrom zitu je isao oko 6,5km/h.Nisam imao problema sa grejanjem motora,dobro se pokazao po onom paklenom vremenu.Na dan sam najvise uradio 18 kj,tako da sam jako zadovoljan njegovim ucinkom.
 
Gospodine KR odnosi se na mene, samo nisam video da ima kanticu na izduvnoj cevi da skuplja gorivo inače lepo izgleda.Mora tako da izgleda kada se toliko traži!
 
Da sam znatiželjan nisam, a to što mi kažete da sam pokvaren to je odraz Vaše kulture i kućnog vaspitanja.I od sada bih Vas molio da mi se ne obraćate ni u postovima ni u PP, a kamoli lično, jer Vi za mene ne postojite!
 
pa sve sami moderatori prave sranja i onda oni znaju pravila foruma a kada bilo ko napravi neku gresku odma po usima neprozivam nikog da se niko nenadje prozvanim ako ima neko i iznad vas i vi bi trebali onda dobiti po usima ovaj forum nije vise ono sto je nekada bio od nekih ima puunoooo da se nauci a neki su tu da bi se samo zvao MODERATOR gospodin panonstib je jedan koji je mnogima pomogao i posavetovao a takvih ima jos par ostali su ..........
 
Poslednja izmena:
Meni je jako zao sto ako negde napises nesto jednom ili nekupis neku masinu a raspitujes se neki ljudi odmah to shvate kao neku ludost,i kako ti ustvari nisi kupio jer fantaziras,i konkretno sto se tice gospodina oba moderatora ja sam jednom pisao kako df od g.kis roberta puno trosi tj da sam tako cuo,posle je g.kis robert napisao da je merio potrosnju i to je opovrgnuto,i to je ok, da bi se nasao g.panonstip koji bio rekao da ja trazim kombajn koji ide na vazuduh i sta ti ja znam kakave postove pisao nzm kojim poovodom,razumeo bih da sam pisao svuda da trazim kombajn koji ce trositi kao upaljac ali nisam! Ja verujem da je panonstip ljudima pomogao,i da puno pomaze,sto se stvarno moze videti na raznim temama i svaka mu cast skidam kapu, ali ne volim kad mene neko provocira bez razloga.
 
drugari od vasih svadja nema nista,stime se ne resavaju problemi,batalite svadju i ajd da predjemo na temu :osmeh: jel vi pripremate vasih deutzh-eve za soju?ja cekam da se zaladi malo pa cu sve pregledati i pripremiti.moracu vaditi oba sita da vidim kako stoje usmerivaci vetra,jer nisam bio bas previse zadovoljan sa cistocom zita...
 
Nazad
Vrh