Deutz-Fahr

evo jedan df nema jako puno slika ali cisto da stavim da se prokomentarise :) kolko se krecu ovakvi df ovi i koja imje realna cena.Ovaj ima heder za zito 4.2m i kukuruz 4 reda.

34isk75.jpg


2ly6esj.jpg


10htyy9.jpg


33mv9yb.jpg

Mislim da je dobar kombajn ali mislim i da je veliki potrosac. Ja sam pre 2 godine uzeo 2680, 125 ks placen 17.500.
 
Jeste,časkom skoknete do Francuske i pogledate kombajn.To je polovna stvar koja je radila i normalno je da nije u fabričkom bez ulaganja stanju.
 
I ja sam za to licno gledanje ali kad kombajn dodje gubim pdv...Jer ovako moguce je da ide na moje ima francuski racun i samim tim carina i sve kao da sam ga sam uvezao i onda bar to imam ako nista drugo za pravdanje para.A ako ne prodam nista veliko u kvartalu mozda i koja para nazad.
 
dobre masine ali gutaje naftu kao ludi.
Prijatelj mi je imao i kaze 15 minuta lanac(lanac je cini mi se jutro i jos jedna cetvrtina jutra) ali oko 20l goriva... jer je 220ks motor,e sad nzm kad bi ga ljudi probali agregatirati sa vecim adapterima,ali onda ti bude mali bunker...I to su dosta stari kombajni.
 
to je ne moguce da toliko trosi za 15 min.ja sam pricao sa covekom koji je radio stim kombajnom,i kaze 15,16 litara nafte na sat vremena,a za sat vremena uradi 3 latca,jutra.
 
po tome kako su tebi rekli,on sa jednim rezervarom ne moze ni po dana da radi.ajd neka nekokaze vise ko ima vise iskustva sa tim motorima v8.svaka potrosnja do 10 litara po kj,jutru,lancu nije puno.
 
kad doteram u dvorista bice i fotke i onda cu reci sve o kombajnu.mene samo zanima kavi su ti motori.
 
Nazad
Vrh