Deutz-Fahr

panonstib vidim da imas kataloge za deutz-fahr pa me interesuje slucajno dali imas za 4060H. Ako imas zamolio bi te da postavis link.


Hvala unapred
 
Gospodine TDI imam taj program, ali nažalost njega ne mogu da podignem na internet jer je to program SDF i instalira se u kompijuter, a disk sam kod sebe imao samo sat vremena.Najgore je što ne može da se kopira jer ima neku zaštitu već samo da se instalira.
20tplhk.jpg
:cao:

Gospodine Rast to je najače piće koje smem da pijem joče od toga je jedino sok od paradajza. :ppozdrav:
 
Pitanje za strucnjake deutz-fahr-a :)

Zanima me dali su istih dimenzija korpe (kukuruza) na 3580 i na 4060??
 
evo jedan df nema jako puno slika ali cisto da stavim da se prokomentarise :) kolko se krecu ovakvi df ovi i koja imje realna cena.Ovaj ima heder za zito 4.2m i kukuruz 4 reda.

34isk75.jpg


2ly6esj.jpg


10htyy9.jpg


33mv9yb.jpg
 
Imao sam pre 3-4 godine ponudu za bas takvog stavio sam i sliku koju stranu u nazad trazio je 18 000 evra 84-85 godiste nemogu da se setim tacno motor je valjda od 145 ks.
 
E to neznam za ucinak ima kod nas 3 fara u selu malo slabiji i kraci u slamotresima od ovog nisu se lose pokazli dobro rade motori su vazdusari selo pored nas covek prodaje isto crvenog fara 6 slamotresa sa hederom od 4,2 i geringhof adapterom 4 reda sa rotoseckom sa 6 slamotresa i visokom lulom za kipovanje trazi do 30 000 sa adapterom meni se cini povoljnije od ovog
 
ovaj je kao bombona stvarno,sad sam bio kod prijatelja ima 36.10 cini mi se da je to slican kombajnu sto si ti pisao,to je navodno najslicnije 3580 i djuri djakovicu 1620.
 
Taj DF 2685 kombajn je aždaja po riječima tko ga ima kažu da je vrh za te novce za koje su ga uzeli, tetak hoće baš takvog ali malo mu ::novac:: fali ali do soje mislim da ce stiči .. ! :cao:
 
u soji tek od 5 min je deutz
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZA9Kxc0G1Oo[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6zJW7cQQYYw[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3rvWc9RTtTA&feature=related[/youtube]
 
Da upravu si jaka je cena ja sto sam imao ponudu isto tog 2685 slicno stanje a 18000 je cenio
 
pa nzm meni vredi s obzirom sta sam sve gledao nema nista za 20 hilj da je dobro..sve je isterano,stavljao sam par claasova u temu,jednog maseya i ovaj se jos pokazao kao najbolji,e sad 36.10 je ok kome treba veci kombajn i ko ima para a ja nemam ni ti 25 i to mi puno 20 se jos da nakupiti uz neki kredit,pa ako covek docekamoglo bi se nestoi resiti,a i odgovara mi jer je to dosta dobar kombajn za trcanje od njivedo kuce,nece me ubiti nafta,ocu da kazem ja nemam ni puno prikolica tako da treba otici na njivu skruniti dva vagona i vratiti se kuci a opet ima solidan kapacitet.Da ja imam 5-6 vagona prikolica u koje mogu sipat i da planiram da radim od jutra do mraka da se ne gasi onda da,ali ovako mislim da je za moje potrebe ok.Ima jedan na moj auto msl da je 2680 ili 2780 mogu staviti slike ali vidi se da je varen i da je istrosen...a trazi 17800 msl a ovaj bez kukuruznog izadje dvadesetal netreba nista praviti i kod nas je radio sto isto znaci kad znas da ti u prvom jutru nece nesto skenjati.

Milosimt
to je taj kombajn bas.
 
Pa uzmi ga slobodno sto bi se plasio tih 5 hiljade evra?Ako budes imao dosta posla otplatices ga brzo.36.10 nije mnogo veci od njega samo 1 slamotres dodat i malo veci bunker i visoka lula za kipovanje sto se meni najvise svidja
Mozes ti i da se dogovoris naprimer sto ovi uvoze mehanizaciju meni je u rumi covek pokazivao na mobilno tog fara i doterao ga za 2 nedelje prvo se kao plasio jer prvi put doteriva kombajn u srbiju da ga neproda a far oco posle mesec dana prvo ga cenio 18000 mada otisao je taj po nizim novcima kada imas kes u rukama onda je najlakse
 
a kad nije mi to jedino,imam ja dosta kredita,traktora dva,auto,pa treba unapred placat drzavnu zemlju,a tu mi je pred nosom i znam kako radi a velicina odgovara....
taj 36.10 znam kakav je ima ga jedan prijatelj to sto sam bio gledati i on ceni oko 25 bez kukuruznog.
 
A jesi li razmišljao o 35.80 to je isto lep kombajn i može da se nađe ispod 20.000.Sada je sezona blizu pa je normalno da malo skoče cene.
 
Nazad
Vrh