Deutz-Fahr

Zainteresovan sam za Topliner-a ako neko zna da li ima na prodaju negde neko?
 
fahrdeutz je napisao(la):
Zainteresovan sam za Topliner-a ako neko zna da li ima na prodaju negde neko?
[/quot
20syq89.jpg
Zakasniosi druže prodat pre pet dana odnosno kaparisan nije još odvezen.
 
interesuje me da kupim kombajn deutz fahr ...
gledao sam jedan 13 02 hs iz 1983 godine sa oko 3000 radnih sati samo sa zitnim hederom.
interesuje me kakav je to kobajn i kako se pokazao ? da li ima neke mane ?
sta bi trebalo da gledam kod kupovine ....
da da li je veliki problem nabacivanje kukuruznog hedera sta se rasklapa ....
e da i koja je cena odprilike kukuruznog hedera cetvororednog sa i bez secke ...
unapred hvala
 
Imate kod Djoleta iz Vojke dva kombajna topliner-a mislim da mi je rekao 40000evra po komadu bez adaptera za kukuruz :ppozdrav: i jos nesto covek ima imperiju ono jos nisam video!
 
Koliko je pametno na toplajnera 4060H stavljati kukuruzni adapter od 6 redova?? Zbog kapaciteta kombajna a zbok tezine samog adaptera . . .
 
ljakse je napisao(la):
Ima 4080 HTS žitni heder i adaptacija idu uz kombajn 1994 godište 40000 evra. :ppozdrav:
Da nije u Šapcu?
Post je spojen: [time]1298738060[/time]
_________________________________________________
slavisa2 je napisao(la):
mozda bi kupio deutz fahr 770 92god.u extra stanju cijena 10000eur dali vredi toliko i prednosti i mane,hvala
Koji je to model? Ja tražio po internetu ali ga nisam našao. Imaš li neki link?
 
da li neko zna nesto o deutz fahru 27 80 1984 godiste
kakav je ?
dal ima neke mane ?
 
Ima jedan 4080HTS,sa zitnim hederom 4,80,u ekstra stanju oko 38000e,okačiću slike i br.telefona pa koga interesuje
 
jel ima neko iskustva sa ovim 27 80 :haha:

gledam da ga kupim sa hederom za kukuruz i zito 13 ooo eura
1984 godiste
svaka pomoc je dobrodosla :)
 
Imam katalog rezervnih dijelova za DF 36.10 i 36.30, ako nekome treba neka se javi. ( pdf oblik )
 
bećar je napisao(la):
Imam katalog rezervnih dijelova za DF 36.10 i 36.30, ako nekome treba neka se javi. ( pdf oblik )
okaci na forum, ako nudis to besplatno, nije na odmet da se nadje, pa kome treba uzece ga
 
Nazad
Vrh