Deutz-Fahr

kod Ace u Klenku sam video masinu,ista kao dvoredni berac za kukuruze samo vrsi u zrnu!gde je bunker za klip tu bude zrno i ima puzni transporter i sipa u prikolicu!imala je jedno 30god!
 
Zanima me dali neko zna u cemu je razlika izmedju oznake H i HTS na seriji 4.....

Hvala unapred
 
H bi trebalo da je hidro pogon,a TS ti je turbo separator,ima dva doba,izvrsava ekstra zito al zato lomi kuruz kao bungurac
 
nikola ilic je napisao(la):
H bi trebalo da je hidro pogon,a TS ti je turbo separator,ima dva doba,izvrsava ekstra zito al zato lomi kuruz kao bungurac

O boldanom bi se dalo raspravljati, svaki lomi kada se ne uštima dobro.
 
MONTOYA je napisao(la):
čoveče,zar i to postoji :sta:
još da su mu namestili i sečku :haha:
Jeste cudno ali Ja ga imam i radio sam vec sa njime 2 sezone. Vukli smo ga sa 558 rakovica 60 i 577 zadnja sezona. A u upustvo mu stoji da min. traktor od 40ks. Ima za njega i secka ali ja nisam jos nasao. Video sam na youtubu. Ako neko cuje da je negde na prodaju javite mi na pp. Isto ako nekog interesuje prodao bih ga.
 
pepsi1968 je napisao(la):
Evo i fotografije Fahra M900.

2rgcsx4.jpg

jel ovo 3 m
 
velja imt 540 je napisao(la):
meni je 922 lepsi od m 900

Koliko ja mislim kombajn se ne gleda kako izgleda :ppozdrav: nego kako se pokazao u radu :bravo: a ti Farovi 922 i 900 su bas bas stari kombajni pravljeni su do 80 koliko sam ja informisan, tako da njima polako vreme istice, uskoro postaju muzejska vrednost ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: treba gledati samo Deutz Fahr :D
 
652ukx.jpg
Prodat je. Sad mi treba neki sa kukuruznom adaptacijom normalno i zitna varijanta.Trebam savet koji model je dobar ali da ne prelazi 10000e.ili priblizno
 
Danas kupljen Deutz Fahr 2580! :ppozdrav: Nemam bolje slike,zauzeo mi je pola supe,ne mogu mu prici! ::namigivanje::


 
Hvala svima na lepim zeljama!Kombajn je 84 god,3000rh,u extra stanju.Nije kupljen u Kacu,kupljen je u Novom Beceju par ulica dalje od mene! :haha:
 
Nazad
Vrh