Deutz-Fahr

Na koji nacin usporiti otvaranje one tzv.lule za istovar žita, kako god da je pokusam lagano izvuc ona naglo mlatne a i kad zatvaram isto
Takodje nece da zabravi kad je vratim, ne moze ona opruga da vrati cilindar dovoljno da bi zabryvio.
Vitla na hederu kad dizem i spustam isto idu jako ne moze lagano.
Dolazio mi "majstor" stavljao neke redukcije (cini mi se 2,5 mm) ali nije dalo nikakav rezultat.
Čini mi se da je negde neko pisao da je imao isti problem te ga je resio stavljanjem podloske ali ne znsm koliki je promjer otvora


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Јбт га ја сам прошле године радио климу али их нисам питао колико иде фреона.
 
Zbog cega mi se "lula" ne zakljucava, cilindar provjeravao u redu je, opruga i ona ok sli ne moze da se vrati onaj klip da bi zabravio
4ef0a1ea4a3280e5991d654126f9a7ba.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Шта може бити јуче ми у кошењу температура мотора дошла у црвено. Станем пустим га мало да спадне и наставим да косим казаљка је после стајала на граници зеленог и црвеног. Данас отац прегледао стублине чисте каже сијају се нема нигде прашине, уља или нечега да би подизало температуру. Једино су каже лежајеви цркли на турбини и она је брујала као ненормална. Сутра морам купити нове лежајеве, матори узме и оде у неку гвожђару код нас, класична сваштара и и купи неке СКФ лежајеве. Кад нисам изгорео кад ми је рекао које је уградио, гледам стари лежајеви ФАГ немачки Ц3 али њему не можеш то објаснити за чега та ознака служи, он је учио школу кад су се лежајеви репарирали као што данас раде Индијци, и можеш дубити на трепавицама не вреди. 😡😭
 
Pazite velika je vlaga u vazduhu i tu prašinu kad provlači polako se lepi na saće i smanjuje protok vazduha, obratite pažnju na temperaturu, ja sam pre neki dan morao izduvati hladnjak na njivi od te sitne prašine, to je strašno šta je tih čepova napravio.
 
Ајде брзо давајте бројеве људи где набављате ремење, Агримар и Пеки белт се не јављају недеља па не раде, Ђукић НС ми не треба јер ово је брука шта продаје до скоро је имао робу, а сада говна од робе. Његов чувени Санок ни 50кј није овршио почео канап да се извлачи из њега ево сад ми се у њиви сав распао на комадиће. Ременице прошле године у пару сређене немају грама луфта коштало ме сређивање ременицу скоро као нове да сам купио.
 
Tako je. Vrlo je upitno ko ga pravi pa iako piše na njemu da je original. Primer: kod šogora sam menjao remenje ventilatora i na oba piše Johna Deru al onaj jedan se vidi da nije original nikako. Da ga reklamira nije hteo, valjda zato što ih je još prošle godine kupio a ja ih tek sad video i odmah mu pokazao očiglednu razliku u izradi.
Ovo je blaža varijanta otkazivanja Sanok-a a samo ovog sam i slikao.
 
Poslednja izmena:
Мени лепу игранку направи јуче откинуо ми и црево од вариатора, сада треба и то да сређујем.
 
Nazad
Vrh