Deutz-Fahr

Ђукић ремење има све што ти треба, од прве уградње(каталошких) до свих заменских по квалитету.
 
Код мене је трећи клип од ЂЂ али није баш најбоље решен па ћемо морати да га дорадимо.
 
Pozdrav, imam kombajn new holland 8060 sa deutz motorom BF6L913 96kw kombajn ima 130 ulaz, 5 slamotresa skoro sam ga kupio, ne znam da li je to njegov originalov motor ili je budzen, kolika bi trebala da bude radna temperatura za taj motor, koje ulje je najbolje da se sipa u njega?
 
Није ли мотор јачи од 96кв?
Код мене је Сигма 20в50 Агип уље ја сам презадовољан са њиме једино мало теже доћи до њега.
 
Није ли мотор јачи од 96кв?
Код мене је Сигма 20в50 Агип уље ја сам презадовољан са њиме једино мало теже доћи до њега.
Toliko pise i na plocici od motora, imao sam problem sa njim krenulo ulje da kaplje i zalepila rebra sto hlade i pregrejao se motor, sad cekam majstora da ga otvori i da vidimo sta je sjebano, kako su se pokazali vazdusnjaci generalno kao motori? Ja bih rekao da je to svabo lepo dizajnirao i da moze da radi i po visokim temperaturama ceo dan
 
Ako kad zafali koji dio motora trazi za kombajn 3580, u njemu se nalazi taj motor i u jos par modela. Generalno su se dobro pokazali, samo odrzavati motor da bude cist jer se tako hladi. Trebalo bi svakodnevno otvoriti prednji poklopac na motoru i zadnji pa izduvati sve izmedju stublina pa i hladnjak ulja. I kad se pere kombajn to dobro oprati i natopiti odmscivacem, nema sta ne izadje..
Kod nas na deutz kombajnima nemas tacan prikaz temperature, nego zeleno i crveno polje i to gledas. Pa nikad ne znamo tacnu temperaturu.

Ako nista nije budzeno znaci da je original motor..
 
Ako kad zafali koji dio motora trazi za kombajn 3580, u njemu se nalazi taj motor i u jos par modela. Generalno su se dobro pokazali, samo odrzavati motor da bude cist jer se tako hladi. Trebalo bi svakodnevno otvoriti prednji poklopac na motoru i zadnji pa izduvati sve izmedju stublina pa i hladnjak ulja. I kad se pere kombajn to dobro oprati i natopiti odmscivacem, nema sta ne izadje..
Kod nas na deutz kombajnima nemas tacan prikaz temperature, nego zeleno i crveno polje i to gledas. Pa nikad ne znamo tacnu temperaturu.

Ako nista nije budzeno znaci da je original motor..
Motor je stvarno lepo radio pun snage, ne znanje je dovelo do toga ali dobro sve se sredi meni je pokazivao oko 100 stepeni
 
Nazad
Vrh