Deutz-Fahr

Paknovi ti odgovaraju od vw transportera t4!ja sam mijenjao na 3480,vjerovatno je isto!skines i poneses uzorak!
 
Veci prob je sto trgovci nece cunom da mrdnu kad im dodjes tako pa da ti trazi od cega pasuje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 





Комбајн је дајц-фар М35.80 170кс мотор 86год.клима,сечка,житни адаптер 4,2 и кукурузни 4 реда фантини са ножевима на ваљцима и рото сечкама. Од свега што сам гледао овај ми је био најприступачнији ценовно али једино ми габаритно није по мери али авај не може се свему удовољити. Ја сам пуцао на нешто типа клас 76,78 али они су били упитни због киповања у камионе, а овај сигурно може у све каде да кипује. Газде су ОК људи и само је млади газда га терао. Овим путем се захваљујем и нашем колеги ПГ Крнач.
 
Poslednja izmena:
Cestitam kolega!
Ako bude kakvih nejasnoca tu smo:ppozdrav: .
Kabina unutra ista kao i moja, a motor ima turbo za razliku od mog(BF6L913)..
 
Хвала, наравно тек ћу почети да испитујем и пропитујем (да не кажем досађујем) 🤣
За змаја је боинг каже отац он га је дотерао, ја сам ишао, за њиме. За нас непознаница велика ми смо задњих 27-28година само, змаја имали.
 
Pozdrav svima... Ugradio bi secku na deutz-fahr m3480, pa ako neko ima da prodaje, ili ako pase od nekog drugog kombajna neka se javi

Poslato sa KSA-LX9 pomoću Tapatoka
 
Trebao bi mi elektro motor za žitni heder što povećava i smanjuje obrtaje vitla , paše i od Đure Đakoviće ako neko zna gde bi se to moglo naći polovno.Ako bi neko znao da mi preporuči .

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Par forumasa mi je reklo da je motoric slican motoricu brisaca na starim mercedes kamionima, samo nikako da skoknem na otpad i usporedim..
Vecina tih motorica se drzi na tri sarafa samo treba poterfiti motoric sa istim razmakom samih sarafa. Ja kod kuce ima nekoliko tih motorica isto sa tri sarafa ali svima razlicit razmak.
 
Kolega imam ja od mercedes minike, isto je tri srafa.
Hoces da ga potrazim i premerim razmak rupa?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
E to je malo zajebano..
Jer na motoricu ima dio koji spaja motoric sa osovinom, to ce biti malo teze napraviti. Sutra cu ti slikati.
 
Evo i ja dospeo da slikam.
62fbb31d5788d0763f7a618cc940372c.jpg
3403af7ad0d30ac8613f4e02f4d90129.jpg
d1624ecb351771970a29c2f4062603de.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh