Deutz-Fahr

Па кад неће ови балавци да науче него хоће да читају упутство,почетно подешавање изврше кући и кад оду на њиву он неће да извршава или ломи итд(част изузецима којима је Бог дао дар комбајнирања)Колико сам се сламе и плеве нагутао иза комбајна то је страшно...и још учим,зовем питам некад и мене питају како ово како оно...никад ме није било срамота да питам ако нешто не знам.
Zelis da kazes da svi ljudi koji steluju po knjizi (a ima ih dosta) su balavci??
Kao sto DraleTD rece, zasto bi gutao pljevu ako mogu da nastelujem kombajn kod kuce i na njivi eventualno dostelujem vjetar i korpu.
Sutra cu ti slikati kako mi kombajn "lomi" ili kako mi je "prljavo" zito.
 
Kolege nit sam balavac ( čitaj 46 god)nit sam lijen,čak sam i picajzla u odrađivanju svih poslova na njivi. Nisam ni početnik i nakupovo sam se svakakvih mašina i od svake sam prvo pročitao uputstvo za rukovanje i upotrebu pa onda krenuo sa radom i usavršavanjem. Nisu knjige kraj,knjiga je osnova pa onda praksa
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Дали радиш Тритикал?Дали си некад радио Раж?Зоб,Грахорицу?
Po tvom pisanju ispade da si se rodio sa kombajnom. Ispade da je to naučna fantastika. Jbt moram prodavati,nisam znao da moraš završiti za astronauta da bi radio kombajnom. Ja planiram krenuti od knjige i uz pomoć kolege koji radi kombajnom 35 godina mislim da ću za nekih 25 do 30god savladati
 
Где има делова за Дајц-фар комбајне, знам за продавнице али на пример нешто половно, а да је на територији Србије?
 
Где има делова за Дајц-фар комбајне, знам за продавнице али на пример нешто половно, а да је на територији Србије?
Meni dosad sta god da je riknulo bio sam primoran praviti ili kupovati novo.
Trazio sam i po Srbiji ali ista situacija..
 
Где има делова за Дајц-фар комбајне, знам за продавнице али на пример нешто половно, а да је на територији Србије?
Ja ne mogu da nadjem osovinu slamotresa za 2680 u srbiji. Verovatno imaju u agrostadu ali su papreni sa cenama tako da ih vise ni ne zovem
 
Nazad
Vrh