Dekalb hibridi kukuruza (Monsanto)

Kod nas u BiH nema starog sjemena, sve novo! Uvoznik je neka firma iz Bijeljine :D
 
Stiglo danas seme kao sto su i obecali samo ne potpuno,stigo 6089 i 6101 hteo sam jos 6120 ali nista od toga,seme je iz francuske :cool:
 
stiglo mi seme dkc- 4888 iz madjarske pakovano u oktobru prosle god. vazi do juna po deklaraciji, seme sve podjednako krupno samo 1 polomljeno zrno sam nasao u vreci mada nisam skroz istresao vrecu,sta da vam kazem po prvi put sam odusevljem izgledom semena, prosle god svi hvalili as hibride i njihov doradni centar kao najsavremeniji ali u onoj vreci sto sam ja kupio katastrofa dosta loma i jako sitno seme tako da od sada iskljucivo strano seme iako je malo skuplje.
cena 8528,00din
 
AFA u Madjarskoj ti je kao i kod nas PDV,samo sto oni pdv vracaju na granic,pri izlazu,pa su ga nasi krstili drugacije.
 
I ja sam danas kupio DKC 5143 i sejacu ga pored F73 pa cemo da vidimo
Post je spojen: [time]1300388003[/time]
_________________________________________________
5 vreca
 
rekreativac je napisao(la):
stiglo mi seme dkc- 4888 iz madjarske pakovano u oktobru prosle god. vazi do juna po deklaraciji, seme sve podjednako krupno samo 1 polomljeno zrno sam nasao u vreci mada nisam skroz istresao vrecu,sta da vam kazem po prvi put sam odusevljem izgledom semena, prosle god svi hvalili as hibride i njihov doradni centar kao najsavremeniji ali u onoj vreci sto sam ja kupio katastrofa dosta loma i jako sitno seme tako da od sada iskljucivo strano seme iako je malo skuplje.
cena 8528,00din
kod nas jedino to je ostalo dkc-4888, sve ostalo je rasprodato
jel ga neko sejao i kako se pokazao prosle godine?
 
Dobar je dkc 5143 imao sam ga 2god,nije mozda najrodniji ali je stabilan hibrid.
 
Juče i meni stiglo seme DKC 5276, F1 2010 god iz Rumunije, klijavost 99%, bar tako piše. :cao:
 
Nazad
Vrh