Claas

Claas arion 630 cebis 2011 godiste.
f92bb4082ba133458192d73523127435.jpg
f20a73926b408e71665975f41f132825.jpg
a35ecd8bc8adfa7326119c4e6e9c197b.jpg
47cbc41c2c70641fbfc95b3cb172f233.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Compa jel nemaš šupe, kad mehanizacija stoji na otvorenom ili je to trenutno?
Dobio sam jesenas dozvolu za halu tj. Nastresnicu kuci za masine 16×23 da se pokrije skoro dvoriste iza kuce mali je plac 19ari. U toku leta je bio plan da se napravi. Do sada sve je bilo pod supom starom i pokriveno sa nalon na paletama od prikljucaka. Videcemo gde ce se uglavi Claas. E sada sigurno je da nista nije sigurno

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Jedan problem sa Claas Arion 410 traktorom. U vožnji (setvi) samo odjednom stane (prekine kretanje), ili potpuno stane i više ne mrda, ili stane na tren i odmah nastavi kretanje. Ako stane i neće dalje, onda mu vlasnik par puta brzo stisne i pusti prekidač (taster) koji inače pritiska pedala kvačila, i nakon toga traktor opet može da nastavi kretanje. Zbog toga je pretpostavka da je možda taj prekidač problem i čeka se drugi (tek treba da se naruči) pa da se isproba. A dok se čeka, da li je neko imao sličan problem, čemu taj prekidač služi (običan je on/off) i kako uopšte tu radi kvačilo? I da li neko zna postoji li neki drugi prekidač koji bi tu pasovao (npr. od drugog tarktora ili auta) a da ga može odmah naručiti kod nas, prekidač je normalno zatvoren a na pritisak otvara.

IMG-20220417-170229.jpg

IMG-20220417-170312.jpg
 
Na displeju piše sve isto kao i dok ide, strelica da ide napred (iako stoji), i u kojoj je brzini.
 
Mene zeza senzor u sedistu i kad se seti pali mi crveni stop sa znakom uzvika i zvizdi. On misli da nema nikog u sedistu. Kad sednem prvi put nece da krene samo na reverzer i ne pokazuje u kojoj je brzini. Jednom krenem sa kvacilom i posle radi normalno. U pocetku se ovo javljalo samo sa laksim vozacima ali sada vise ni moja tezina nije dovoljna :ROFLMAO:. Moracu to da promenim.
 
Mene zeza senzor u sedistu i kad se seti pali mi crveni stop sa znakom uzvika i zvizdi. On misli da nema nikog u sedistu. Kad sednem prvi put nece da krene samo na reverzer i ne pokazuje u kojoj je brzini. Jednom krenem sa kvacilom i posle radi normalno. U pocetku se ovo javljalo samo sa laksim vozacima ali sada vise ni moja tezina nije dovoljna :ROFLMAO:. Moracu to da promenim.
Nemoj da bacas pare samo preseci kabal i prespoj ga. Tako je kod burazera resio serviser i to u garantnom roku :)
 
Nazad
Vrh