Claas

Pozdrav , možda sam dosadan sa ovim pitanjima::pomoc:;stvarno me zanima dali ima neko traktor arion 640 cebis? Zašto me zanima , evo ovako biosam pre tri nedelje u almex video par traktora i zapao mi za oko arion 640 cebis:cool:zagre se ja i napravismo neki dogovor šta biva dalje, znači traktor ima na lageru dade ja neku malu kaparu i kao biće sve gotovo za par dana:

- - - - - - - - - -

Prođe nekoliko dana ja ih zovem a oni me stalno oduglovače, zato hoću da znam dal ima još takav traktor u ataru i kako se pokazao ? Dali vredi čekati ili odustati od kupovine unapred hvala i živeli :ppozdrav:
 
Neces pogresiti sigurno,ako ti cena odgovara kao i oprema,nema tu sta da se puno misli,iako su to stari modeli jer je izasao novi arion serija 500-600 koji ce navodno biti skuplji 10 setak hiljada evra ali ko zna kad god pitas nesto u almexu kod njih uvek cene skacu i uvek je prica uzmi sad posle ce bit jos skuplje.
 
Jesenas sam sedeo par grugova u Arionu 640 koji je orao sa cetvorobrazdnim XMS Vogel&Noot. Plug je bio vario i bio je podesen negde izmedju 40 i 45 i vukao ga je jako lepo. Znam da kod coveka vuce Consumov setvospremac od 7m. Mozda bi neko iz Lokava znao vise da kaze o tom traktoru posto je iz njihovog sela.
 
Hvala vam na info Prijatelji ::super:: Predao sam papire za ulazak u sistemu PDV za par dana stiže rešenje i onda idem da uplatim traktor Biće slike kad bude stigo::namigivanje::
 
Potreban mi je nov ventilatorski kais i roler za Aresa 620,ima li jos negde ili jedino da potrazim u Almexu?
 
Evo još malo o novim Claas Arion 500/600.Tehničke karakteristike.

154038x564y250,bpSite=43108,property=data.jpg


http://www.claas.de/cc/servlet/cont...600_de_de2012,property=data.pdf?view=download
 
@ cicimoric

To je traktor koji je kupljen na sajmu ako se nevaram? I tek sad ide isporuka? malo mi je do pre dug period.
 
Nazad
Vrh