Claas

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Nemacki trakor a iz FR , malo interesantno... :bravo: :bravo:

Bilo je reci o ovome u temi John Deere pa sam postavio i tamo slike (JD6620se) i stavicu i tu Arion 630c

Motor John Deere-ov MADE IN FRANCE

24pyzcz.jpg


Prednji most MADE IN ITALY

2075950.jpg


Ovo je neki hladnjak (nije za vodu) i tu pise ITALY

2sb096b.jpg

2qjvbpd.jpg


''Sirena''

n6ou1k.jpg

:udri: :udri: :udri: :udri:


Na felne nisam video gde se pravi, samo znam sigurno da uzimaju od Fendt-a
 
Au brate govore svaba a delove guraju iz indije mada nemora znaciti da je taj deo los
 
Lalo išao je preko Kovačice a i kaže poplašio bih se rus sigurno da ga vidi :haha: :D :haha: ::namigivanje::


Post je spojen: [time]1300729840[/time]
_________________________________________________
Ljudi traktor je vrh vrhova ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

ernajl.jpg


sghilw.jpg


33u67wi.jpg


33dwk6h.jpg


ifu33r.jpg


a4qzpv.jpg


33ndmyq.jpg
 
Traktor stvarno odlicno izgleda. Ocekujem od naseg kolege i slike u radu za koji dan. :D
 
100 ks 50.000€ ali ljudi verujte vredi svaki euro cent traktor je kao da si so u avion.Unutra jedva da se nešto čuje,"bruka" od traktora :cool:
 
Svaka čast za masinu !!!!! :D al sto si sipao tako malo goriva u Djurdjevu, a takav traktor? :sta:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
A tek kad stigne zeljno iscekivani Arion... Nedelju dana neces izlaziti iz njega. ::namigivanje:: :ppozdrav:

:haha: :haha: :haha: jbga i ja sam tako bio pogotovo sa John Deere-om brateee posle rusa kad sednes u ovako nesto... :cool: Traktor je ::super::
 
traktori su super ima kod nas zadruga ,posto zivim blizu nostop prolaze ulicom milina je slusat kako razvijaju brzinu sto se tice kabine ima class i bolje prve ove menje oko 100 ks su imali kabinu na 4 amortizera kao na kamionu i bolji enterijer unutra al imaju preveliku cenu :cao:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
100 ks 50.000€ ali ljudi verujte vredi svaki euro cent traktor je kao da si so u avion.Unutra jedva da se nešto čuje,"bruka" od traktora :cool:
Slažem se da vredi :D

Fali mu još automatska kuka iza,fali mu yojstick u kabini i nastavci na blatobranu e onda bi bio Strava :ppozdrav:
 
Drugari, hvala vam svima cestitkama! :D Svi ste pozvani na :ppozdrav:!!!

@hurli xa86

Automatsku poteznicu ja nisam hteo iz nekih svojih razloga, prosirenja za blatobrane svojom greskom nisam uzeo ali mislim da i nije neka greska a dzojstik mi nije potreban jer nemam utovarivac :cao: Za sada mi fali jos jedna rotacija koja mi je obecana ali kazu da nisu mogli ili hteli da namontiraju u fabrici-uglavnom ocekujem je kao rezervni deo koji je uracunat u cenu a ugradicu je sam i eventualno brisac zadnjeg stakla.

Evo jednog snimka kojeg sam napravio dok sam vozio:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t0X02VnxV_E[/youtube]
 
Nazad
Vrh