Claas

Meni su oni trazili avans za hidraulicnu pumpu od klasa jer su rekli da je nece naruciti to im je kao garancija da neodustanem od narudzbine i dao sam im 300 evra toliko sam imao u sebe kad sam bio kod njih samo da stigne sto pre i pumpa stigla kazu avionom za 4-5 dana ostatak novca sam dao kad sam isao po nju.I u Vaitu su mi za neki deo trazili avans.Tako je nazalost kod svih uvoznika kao da trgujemo dragim kamenjem :haha:
 
Ma smo da nije ono kao ti isplatis traktor a direktor i blagajnik stave pare u banci na 3 meseca pa kada poberu kajmak onda uplate traktor u francuskoj u fabrici.( jest glupa pretpostavka ali znam da su tako radili sa platama po firmama, kao plata kasni tri meseca.)
 
radovans je napisao(la):
Ma smo da nije ono kao ti isplatis traktor a direktor i blagajnik stave pare u banci na 3 meseca pa kada poberu kajmak onda uplate traktor u francuskoj u fabrici.( jest glupa pretpostavka ali znam da su tako radili sa platama po firmama, kao plata kasni tri meseca.)

Ovo će da bude još najtačnija informacija :zli: :udri:
 
Toliko o uvoznicima,zastupnicima,serviserima...i kad kazem,trlja mi se o nos.
Pa nije mi jasno,covek,paor u srbiji ima kes i hoce da kupi traktor.Ode do njih i slusa med i mleko.Uplati i onda ga jebu,nema traktora,carina zaustavlja...pa sto se onda uvoznici hvale?
A za kaparu sam stvarno i ozbiljno pitao,bas zbog toga!Nikad nisam kupovao nov traktor,pa tako ni neznam te procedure.
Oni zahtevaju ili pola ili ceo iznos,a kad treba da se isporuci....
Jel su vas uslovili da se sve isplati ili?
 
jedva cekam da vidim traktor!!! hm a kako je zrenjanincu a ha.bolje da si uzeo kejsa oni uvoze unapred.kish jel si bacio djubre video sam te.
 
KishRobert je napisao(la):
SaleCar je napisao(la):
Mislim da avans na novu mehanizaciju tj.traktore ide od 20-35% zavisi kako gde traze :zli:
Ja verujem da je to samo kod nas tako,mislim tako veliki avans.
U pravu si tako je samo kod nas.... ::lose:: ::lose::
U drugim drzavama dobijes i popust od 5 do 15% sve zavisi ako kupujes gotovinom a ovi nasi samo deru kozu ::000::
 
SaleCar je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
SaleCar je napisao(la):
Mislim da avans na novu mehanizaciju tj.traktore ide od 20-35% zavisi kako gde traze :zli:
Ja verujem da je to samo kod nas tako,mislim tako veliki avans.
U pravu si tako je samo kod nas.... ::lose:: ::lose::
U drugim drzavama dobijes i popust od 5 do 15% sve zavisi ako kupujes gotovinom a ovi nasi samo deru kozu ::000::

ima firmi koje su korektne pogotovo kad je upitanju kes kupovina,i popusti se krecu bas kao sto je @salecar@ napisao. Bar sam ja imao takva iskustva
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Javio danas Siniša traktor je krenuo i stiže početkom nedelje. ::namigivanje::

''Taman'' na vreme.Doteras ga kuci tamo vamo ::vino:: :veseljak:: ::prica:: :ppozdrav: dan dva i na spremanje (valjda cemo moci)najavljuju :cool: vreme za sledecu nedelju
 
71723b.jpg
 
Nazad
Vrh