Claas

Tovljač junadi je napisao(la):
Čestitam!
Vidim da imaš dosta opreme..
Što imaš sve od opreme i što si još mogao uzeti!
Traktor je milina...

Fala! :ppozdrav:

Hmm...bas i ja razmisljam sta sam mogao uzeti. Ja sam samo dopisao jos par zelja na Almexovu ponudu pa ti ne bih tacno znao odgovoriti sta je full oprema. Znam da nisam uzeo prednji hidraulik sa kardanom, prednji utovarivac, zadnje gume mi nisu najsire moguce (postoji samo jedna sira ali je precnik felne 34 cola a ja sam hteo 3:cool:, nastavci zadnjih blatobrana, zadnji brisac (za koji jos nista nije sigurno ali ga svakako nema na mom traktoru jer smo naknadno pricali o njemu), automatska poteznica, 3 para izvoda za hidrauliku pozadi, dzojstik u kabini za upravljanje spoljnim potrosacima (najpre prednji utovarivac) i sediste koje ima jos neke silne amortizacije (moje jeste vazdusno ali je samo sediste izgleda kao klasicno Grammer mehanicko).
Od opreme imam (pored toga sto je verzija CX sa fabrickim power-shiftom, EHR-om i elektro-hidraulicnim reverzerom, podesivim volanom i visokim krovom): siber, vazdusno sediste, sve farove, (klimu), 3 brzine kardana, siroke tockove, sve tegove napred, sklopku za masu, radio sa USB uticnicom i slotom za memorijku karticu, toplink sa brzim kacenjem, felnama na rasklapanje posto je i to dodatna oprema. Ako se setim jos necega ja cu dopisati. :ppozdrav:
 
interesantni ovi claas-ovi mada gledam preko intrneta jedan claas Axos 340 cl glanc nov u nemackoj kosta 39000 eura. .......dosta je skup prevoz ovim Almexovcima...... ::lose::

p.s. nek van dugo dugo sluzi.......
 
Axos sa CL opremom je slabije opremljen od CX-a pa je zato i jeftiniji.

@mladen87

Bice slika kad ga operem, sada je ukaljan jer sam danas isao sa njime da preoravam neke lenije koje cu kasnije gruberom srediti do kraja.

cicimoric je napisao(la):
.....ma ima sve sto mozes da iskoristis i sto je potrebno

Bas tako! :D

Kada sam bio u Pancevu po traktor video sam jednog Ariona 420 sa najsirim gumama koje je moguce namontirati, sa svim farovima i 2 rotacije. Nisam zavirivao unutra jer sam se petljao oko papira za moj traktor a taj su vlasnici oterali pre nego sto sam ja zavrsio sta sam imao.
Axos je strava ali ovaj je sto kazu ovi danasnji klinci 'brutalan'.. :cool:
 
Bačiću jel si to ti špricer ladan? :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1300908479[/time]
_________________________________________________
Gde su slike?
 
dx0ikj.jpg


11gr57b.jpg


1znx6wj.jpg


16774mo.jpg


wswtip.jpg


547jpg.jpg


vnhxtd.jpg


2ypn6h4.jpg
 
Nazad
Vrh