Claas

Bavanistanac je napisao(la):
Zrenjaninac ja danas isao za Basaid i na ulazu u kovacicu obidjem nov claas arion 630 ja mislio da si ti,kad sad citam komentare i vidim da sam se zafrko.

To garant 630C kojih imaju na lageru sa standardnom opremom par komada. Pre neki dan su prosla 4 komada sa sejalicama a danas jedan Axion kroz Zabalj.
Mene svi pitaju jel to moj traktor...rekoh nije al' sa' se... :udri:
 
LACKOIGI je napisao(la):
Bavanistanac je napisao(la):
Zrenjaninac ja danas isao za Basaid i na ulazu u kovacicu obidjem nov claas arion 630 ja mislio da si ti,kad sad citam komentare i vidim da sam se zafrko.

:haha: :haha: :haha:pa nisam ga zezao stvarno sam mislio da je on :cao:

nemoj da za...vas :haha: ...
Post je spojen: [time]1299747619[/time]
_________________________________________________
nemoj da ga zaj....as

Mogu misliti kako se oseca ::jako_besan::
Post je spojen: [time]1299830068[/time]
_________________________________________________
stvarno sam mislio da je on
 
potpuno se slazem sa tobom, nadam se da netko od njih cita ovaj forum i da ce vidjeti ovo i na kraju krajeva priznati tim ljudima koje zaje...ju barem nesto, zasto je toliko tesko biti iskren nije mi nikad bilo jasno, he he trgovacka posla..
 
diklofen je napisao(la):
Ovo je takva reklama da ja u Almex neću otići da za džabe dele traktore.
Sram ih bilo ::lose::
A da im pustite link sa teme class od zadnjih par strana od kad su ljudi uplatili traktore cisto da vide kako im je dobra reklama :haha: :haha:
 
ZRENJANINAC je napisao(la):
Nova vest traktori neće stići za još sigurnih desetak dana. :zli: :zli: :zli:
Šta da vam pišem više :udri: :udri: :udri:

Nemoj si živce jest, to tako ide, nažalost al tako je. I sam sam tako dva puta prolazio, al ne sa Claas-om i ne u Srbiji. Čuvaj živce i razmišljaj kako ćeš im naplatit penale za kašnjenje.
 
Prošle nedelje sam bio u Temerinu i video da je u Almex stigao jedan nov Claas Axion 850. Taman su ga istovarili kad sam ja prolazio tuda.
 
Nazad
Vrh