Claas

Almex je tako zurio da ti preda traktor:haha: Nema one nalepnice na ''haubi'' gde pise ALMEX !!! :haha: :haha: :haha:
 
LACKOIGI je napisao(la):
Almex je tako zurio da ti preda traktor:haha: Nema one nalepnice na ''haubi'' gde pise ALMEX !!! :haha: :haha: :haha:

Ej ima toliko traktora na placu i koji još stižu da je to bruka a valjda im je nestalo nalepnica ::namigivanje::
 
Lep traktor nema sta svaka cast,klinci se vec uce da voze :bravo:.Koliko je izaslo ovo zadovoljstvo?
 
2mrrxbl.jpg


Moji farmeri :D

Montoya :ppozdrav:
 
Bubu je napisao(la):
Axos sa CL opremom je slabije opremljen od CX-a pa je zato i jeftiniji.

@mladen87

Bice slika kad ga operem, sada je ukaljan jer sam danas isao sa njime da preoravam neke lenije koje cu kasnije gruberom srediti do kraja.

cicimoric je napisao(la):
.....ma ima sve sto mozes da iskoristis i sto je potrebno

Bas tako! :D

Kada sam bio u Pancevu po traktor video sam jednog Ariona 420 sa najsirim gumama koje je moguce namontirati, sa svim farovima i 2 rotacije. Nisam zavirivao unutra jer sam se petljao oko papira za moj traktor a taj su vlasnici oterali pre nego sto sam ja zavrsio sta sam imao.
Axos je strava ali ovaj je sto kazu ovi danasnji klinci 'brutalan'.. :cool:

Bubu taj je stigao juče u moje selo,stvarno izgleda fantastično.
Bio sam po sojin griz kod prijatelja kad se pojavio traktor na ulici,kaže 1,5 mesec zakašnjenja pa sam predpostavio da je i Članu Zrenjaninac stigao(bio sam u pravu).
Svim novim vlasnicima želim puno sreće sa novim mašinama :cao: :cao: :cao:
 
sa potrošnjom sam jako iznenađen.Setvospremač do daske u zemlju i potrošnja po jutru ne prelazi 4lit. Ili ti komjuter izbaci da troši po satu 18lit a uradi se od 5-6jut za sat
 
Stalno ga vozis na 2000 obrtaja?

Stigao i kod nas u selo jedan Axos 340 sa sestorednim Gaspardo Magicom

Pre par dana sam sedeo u Arionu 640 ali ga nisam jos video u radu. Vlasnik kaze da ide izuzetno lepo sa Consumovim setvospremacem ( sa pravim oprugama ) od 7 metara
 
ne teram ga stalno na 2000 ide od 1500-1900 u zavisnosti kakav je teren.Doduše u radnom režimu max broj obrtaja je 2300
 
A nisu ti rekli da treba da ga gusis? (dobro sa ovim spremacem ni ga nemozes onda ides preko 18km/h)
 
bubu koliko je kostao lep je samo mi se ne svidja sto ima mnogo elektronike inace sve najj
koji plug ce vuci,ja kad bi imao takvog claasa ja bi spavo i jeo u njemu ne bi ni izlazio
 
Nazad
Vrh