Claas

tako je jedan drug prosao sa NH,isao gledao video uplatio,kad je dosao po njega a ono nema cd-a,toplingera,tegova napred,automatska vuca sto se iz kabine zakopcava i tako toga,posle rekli da je to sve dodatna oprema,covek kad je video okrenuo se i rekao,dolazim sutra ponovo po traktor,nebude li sve na njemu kao sto je bilo kad sam gledao i uplacivao bice belaja ........mislite da nisu vratili,ako prodje prodje.........pa posle neko taj novac od dodatne opreme stavi u svoj dzep
izvinte za off.............
 
Bas tako svi prodavci pokusaju da sto vise ustinu. Ne razumem ih, pa zar nije najbolja reklama kad je neki kupac potpuno zadovoljan? Ovako kod mene u selu se verovatno vise nece kupiti Claas, a ima jos kandidata....
 
morate imati u vidu da su kod vas traktori skuplji kad se radi o claasu neg kod nas ali dobro mozda sam mslo rekao mada mislim da i nisam bas puno fulo.... :ppozdrav:
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0iSgLHJBZZA&feature=player_embedded[/youtube]
 
Zrenjaninac ja danas isao za Basaid i na ulazu u kovacicu obidjem nov claas arion 630 ja mislio da si ti,kad sad citam komentare i vidim da sam se zafrko.
 
Bavanistanac je napisao(la):
Zrenjaninac ja danas isao za Basaid i na ulazu u kovacicu obidjem nov claas arion 630 ja mislio da si ti,kad sad citam komentare i vidim da sam se zafrko.

:haha: :haha: :haha:

nemoj da za...vas :haha: ...
Post je spojen: [time]1299798019[/time]
_________________________________________________
nemoj da ga zaj....as

Mogu misliti kako se oseca ::jako_besan::
 
Nazad
Vrh