Claas

Kod nas moze, al ako naletis na plave bice veselo. Kod nas su kaznjavali i zmajeve sa zakacenim hederom, a kamoli neki veci heder. Ovde nema tolerancije na bilo kakve nepravilnosti sa mehanizacijom.
 
Aps mnogo znaci.
Ja sam pre neki dan skinuo 37kj,parcele 1.5kj,2kj,3.5kj....a najveca 8kj,ali prinos se kretao od 2900kg-3750kg/kj

Najvise sam ove godine skinuo 29 kj za dan sa hederom 5.6 m. Bila slama dosta zelena pa nije moglo da se luduje sa brzinom. A dosta gledam na rastur pa se trudim da bude moguci najminimalniji.
 
Kod nas moze, al ako naletis na plave bice veselo. Kod nas su kaznjavali i zmajeve sa zakacenim hederom, a kamoli neki veci heder. Ovde nema tolerancije na bilo kakve nepravilnosti sa mehanizacijom.
Mene navatali samo što sam sa ćuprije sišao. Ja kuko i jadikovo i pustili me...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kod mene senzori za rastur rade odlicno,pogotovo od sita i po tome se vodim koliko brzo mogu da idem. Kad se upali 4-5 lampica onda je previse,uglavnom radim sa jednom ili ni jednom upaljenom,tada na poteznici nema ni jednog zrna.kada sam na velikom usponu tada se sve popale lampice
 
Kod mene senzori za rastur rade odlicno,pogotovo od sita i po tome se vodim koliko brzo mogu da idem. Kad se upali 4-5 lampica onda je previse,uglavnom radim sa jednom ili ni jednom upaljenom,tada na poteznici nema ni jednog zrna.kada sam na velikom usponu tada se sve popale lampice
Kod mene na sitima retko kad pokazuje rastur, mnogo češće mi na slamotresima ide do i u crveno...
 
Svojevremeno sam za 108 Sl sa Raba motorom uzeo hladnjak u Axialu u Madjarskoj. Nisam uzeo original hladnjak koji je kod nas kostao 5.000. eur nego kopiju tamo preko za 800 eur. Na oko je izgledao potpuno isto kao original. Bio sam zadovoljan jer temperatura motora vise nije skakala.
 
problem kod ovih sto prave hladnjake je to sto nemaju isti promer lamelica i uglavnom stave krupnije otvore,i samim tim smanje broj celija i manje vode stane.
 
Uzmeš sličan hladnjak, slično saće i uradiš sam!!!!!
Makar sam ja PAKISTANAC pa sve sam radim
Tudja ruka svrab ne češe!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ja sam do sada sarađivao sa Mansom, nije bilo nikakvih problema.Imaju web sajt Mansa In pa izguglaj broj telefona.
 
Nazad
Vrh