Claas

Osovinu slamotersa uzeo u Peki evo vec trecu sezonu zavrsio bez problema blizu 1000 kj.
 
Kod mene je covek uzeo pre 2 godine od Pekija za megu 204 2 osovine i sve drvene lezaje,komplet je platio 1600e. Ne znam koliko je zadovoljan,ali vidim da radi.
Ja kad sam kupio megu,slamotresi su imali nenormalno lufta i stavili smo lezaje od Pekija i bilo je sve ok,ali posle jedne sezone opet su su dobili puno lufta,a stelovanja nije bilo. Mislili smo da su gotove osovine,onda smo uzeli jedan par lezaja iz originala i stavili kad ono lufta ima taman koliko treba. Na kraju izeli sve nove iz originala i evo odradila je 2000kj lanaca i stanje odlicno.
 
Ako vuce od almexa neznaci da cene moraju biti iste ili skuplje
Наравно,али логика је ако је неко трећа рука да су цене у најмању руку исте као са другом. Мада логика је давно напустила ове крајеве :haha:
 
Nema to veze koja je ruka, ako je ovlasceni i nabavlja od Almex-a on ima rabat i cene dobija po nabavnoj, a moze da bude jeftiniji ako se odrekne jednog dela rabata
 
Poslednja izmena:
Nema to veze koja je ruka, ako je ovlasceni i nabavlja od Almex-a on ima rabat i cene dobija po nabavnoj, a moze da bude i jeftiniji ako se odrekne jednog dela rabata
Могуће. Питаћу газду баш што је то тако. Треба да ми довезе машину из иностранства у марту.
 
jel ovo novija masina? video sam na youtube pre par dana mi izaso predlog

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh