Claas

Imas neke sllutnje da ce ih biti na kilo

Послато са SM-T510 помоћу Тапатока
 
Sve ide ka tome… kupuje se od 78 godista sve i svasta samo nek je klas… kod nas vec polako dolaze na secenje zelena gvozdja. Ja sam na 577 stavio orbitrol od nekog malog klas kombajna :)
 
Osovine slamotresa kada su za menjanje? Koliko mm treba da budu pojedene da budu za zamenu? Lezajeve sam uzeo nove za sledecu sezonu da zamenim sad sa osovinama ne znam sta da radim. I da li neko zna u katalogu ima neki limovi ne oni izmedju lezaja nego limovi iz dva dela koji dodju na osovinu samo. Danas mi rekli u Almeksu da se to stavlja kada su osovine pojedene malo pa da anulira koliko toliko. Da li vredi to uzimati da li je to za to?
 
Osovine slamotresa kada su za menjanje? Koliko mm treba da budu pojedene da budu za zamenu? Lezajeve sam uzeo nove za sledecu sezonu da zamenim sad sa osovinama ne znam sta da radim. I da li neko zna u katalogu ima neki limovi ne oni izmedju lezaja nego limovi iz dva dela koji dodju na osovinu samo. Danas mi rekli u Almeksu da se to stavlja kada su osovine pojedene malo pa da anulira koliko toliko. Da li vredi to uzimati da li je to za to?
Jel ovo npr pod 34

prN0wY0.jpg
 
Imaj u vidu da osovina nije ravnomerno pojedena, ne znam kako ćeš uspeti da podesiš a da ne dođe do velikog trenja a verovatno nije ni mala stavka da bi se igrao sa time.
 
Nazad
Vrh