Claas

znaci siva sasija je novija serija kombajna,ajde vi sto imate Claasove kombajne ove da kazem sa tim sivim sasijama kako se pokazali..podelite iskustva sa ostalima ?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: SDF
ti si ga imao Mixer jel mozes reci nesto vise o njemu? gledam oglase ovaj u Silbas jel to mozda realna cena ili napucana?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
Ja sam moj u kompenzaciju dao za 60k evra što bi se reklo onomad. Do 500 jutara sasvim ok kombajnčić. Daj oglas da vidimo da sad ne tražim...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Siva sasija ima nekoliko promena. Kljucne su promene na samom trupu gde je to sad ojacano. Neki lezajevi su izmenjeni, stavljeni veci, a samim tim i osovine.
 
Sve na kombajnu je odlicno sem osovine u grlu koja cesto puca na svim medion modelima. I mana mi je sto nema reduktor na dobu,pa je 650 obrtaja minimum. Uzmes Megu 204 i ne mislis...
hvala na informacijama,buljim gledam a ne znam nista o njima... znaci ispod 650 ne moze.. pa jel po gabaritu mega nije veca od mediona ?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
vidim da megu 204 svi hvale jos ima i APS... motor mu odmah iza kabine jel dobra izolacija? ja sto imam MF-a motor mu sa strane rove ko blesav ogluvim dok ga vozim...

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Medion ti je isti kao Dominator 98 pa nema smisla davati 3 puta više para za kombajn koji možeš kupiti dosta povoljnije.Dobru Megu 204 je malo teže naći a mora se dobro i platiti pa je isplativije uzeti Leksiona za tu sumu para.
 
Medion ti je isti kao Dominator 98 pa nema smisla davati 3 puta više para za kombajn koji možeš kupiti dosta povoljnije.Dobru Megu 204 je malo teže naći a mora se dobro i platiti pa je isplativije uzeti Leksiona za tu sumu para.
koj Lexion 405 ili 430?

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Lexion 405 ima samo sa Perkins motorom, nema sa drugim ali je kombajnčić samo takav.Ima ovde u okolini jedan, cepaju ga po njivama sa 6-rednim Capellom kao da su ga ukrali.Meni je simpatičan ali mi se ne sviđa motor.Ostali modeli imaju Mercedes, Caterpillar, Perkins pa možeš da biraš šta ti odgovara.
 
Комшије га имале покосио Бога оца. Ништа му није сметао тај перкинс колико га платили по толико отишао. Мени косили жито од 09х до 15х покосили 15кј.
 
Ma perkins je izdrzljiv i kvalitetan motor. Mercedec je ko manji potrosac ali polako… bice klasova i mecki jos malo ko zmajeva…
 
Nazad
Vrh