Claas

Ta dekla je od nekog cudnog marinija i vremenom je antifriz nagrize na nekim mjestima pa bude kao da su ga misevi grizli. A oce i da procuri pored rupa gde se zavrce uljani hladnjak, ja sam ubacio od kamiona gusani dekl samo sto on ima veci hladnjak unutra i bude temperatura niza za par stepeni nego sa originalnim i mora se malo saviti cev sto povraca ulje iz turbine da moze da se uvrne u dekl.
EDIT: imao sam negde jos jedan taj gusani ako nisam bacio u gvozdje ali nebi ti ni hteo to da budzis.
 
Па то је онда и једино решење гусани намонтирати и решити се проблема, јер када је то тако лоше одрађено ко може да гарантује да се и нови неће раскокати.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Јесенас сам гледао неки дечко из Србобрана како коси соју са 430 људи моји ја у ту соју не би Змаја утерао амброзија преко 1,5м висине јесте да су урадили десикацију али оно је била прашума. Он је обријао њиву у животу нисам виде да је неко тако лепо и брзо покосио, а комбајн као аждаја ни штуцну није. Да имам пара сигурно би таквог купио стварно је машинчина за пожелети.
 
Јесенас сам гледао неки дечко из Србобрана како коси соју са 430 људи моји ја у ту соју не би Змаја утерао амброзија преко 1,5м висине јесте да су урадили десикацију али оно је била прашума. Он је обријао њиву у животу нисам виде да је неко тако лепо и брзо покосио, а комбајн као аждаја ни штуцну није. Да имам пара сигурно би таквог купио стварно је машинчина за пожелети.

430 ne bi gledao samo iz razloga sto je 99% catapilar gore. Po meni nema neke razlike u 420 a gore zvezda sija.
 
430 ne bi gledao samo iz razloga sto je 99% catapilar gore. Po meni nema neke razlike u 420 a gore zvezda sija.
А каквав је проблем са катапиларом? Пошто слабо ја то пратим па могу слободно да кажем да немам појма око те материје!?
 
Nije problem motor, problem je što ima manje delova kod nas!
Pa kako ti ludi ameri voze tolike CAT motore?
Mislite da bi se brend kao claas slucajno upustio u to da stave cat motore da nisu dobri?

Ja imam mečku koja ima 6300rs i za celu sezonu na 500-600kj dospem mozda litru ulja.

Ali kad budem menjao i u sledecem je CAT, to me sigurno neće odvratiti od kupovine!
 
Nazad
Vrh