Claas

Pa ako je do gazde onda upravo Tucano koji meni radi, se ne odrzava uopste. Uzet je na kredit/lizing i sustina je platiti ratu, a ne menjati preventivno delove. NH nema takodje nijedan u selu, imaju u Gradini kog Galetinog, on moze vise o njima da napise,.
 
Ja se to i ne secam:sta: Onda je bio bas kratko. Imao je Jeca i nekog Claasa sa nekim ogromnim hederom, pa ga je prodao, jer nije mogao prolaziti ulicama. U sustini Jeca je gazdurina koji vecinu masina menja ne zato sto ne valajju vec sto hoce novo.
 
Zato sto mu je dosadno kad je prodao tog Claasa kupio je dve 142 pa je posle tih 142 imao tog Nh TX34
 
Novi DF su vodeno hladjenje,mada tolike djure ovrsile pikove i rade i danas dan sa vazdusnim hladjenjem!
 
Imao je moj komsija preko puta DF jedva ga se resio nikako nije radio znaci vise stajao nego radio.
 
Ko nema klasa on okreci u zeleno svoju masinu, nek bar iz daleka izgleda kao klas. :osmeh:

Slika jednog zelenka, ujedno i sećanje na Robijevog oca. Kako me služi sećanje, to je bila njegova ideja.

attachment.php
 
Na osnovu cega ste utvrdili kojim kvalitetom neki kombajn radi, to jest koji koliko prosipa i kvalitetno ovrsi, okruni.
Ja mislim da ce te retko naci los, a ispravan kombajn, ma koje marke, ali je zato vrlo lako naci loseg rukovaoca, kombajnera.
I nema sanse da je Claas "di beste" bas u svim segmetima. Jes dobar, ali nije najbolji. On je kod nas popularan samo zato sto je iz Nemacke, kao i Golf sto je sa istim pedigreom.
Ja sam se navidjao, nagledao dosta Claasova u remontu, a pogotovo ovih novijih, Tukano, Medion. To je daleko od "di beste".
Mi smo takav neki cudan narod da nesto volimo a da u stvari nemamo pojma zasto. To je odlicno predstavio Dragan Jove Torbica sa njegovim golfom dvojkom, skoro trojkom.
Kombajn koji ima 2 sine manje nego ostali i koji mora da lupa zrno sa vecom brzinom bubnja tesko da mogu biti najbolji. Lexion je nesto drugo.
 
Brat je imao Dominatora 76 i sad iam Avera 240 i jedna i drugi su peglali samo sam ja vise bio za 76 posto volim vise kockastije nego zaobljeno ali eto prodao ga pa kupio Avera.
 
Na osnovu cega ste utvrdili kojim kvalitetom neki kombajn radi, to jest koji koliko prosipa i kvalitetno ovrsi, okruni.
Ja mislim da ce te retko naci los, a ispravan kombajn, ma koje marke, ali je zato vrlo lako naci loseg rukovaoca, kombajnera.
I nema sanse da je Claas "di beste" bas u svim segmetima. Jes dobar, ali nije najbolji. On je kod nas popularan samo zato sto je iz Nemacke, kao i Golf sto je sa istim pedigreom.
Ja sam se navidjao, nagledao dosta Claasova u remontu, a pogotovo ovih novijih, Tukano, Medion. To je daleko od "di beste".
Mi smo takav neki cudan narod da nesto volimo a da u stvari nemamo pojma zasto. To je odlicno predstavio Dragan Jove Torbica sa njegovim golfom dvojkom, skoro trojkom.
Kombajn koji ima 2 sine manje nego ostali i koji mora da lupa zrno sa vecom brzinom bubnja tesko da mogu biti najbolji. Lexion je nesto drugo.
Kolega sa koliko obrtaja doba vršite kukuruz.
 
Ulozio je toliko zato sto su bezobrazno skupi sa dijelovima.hladnjak za dom 86 je 3ooo e,a ako je motor turbo onda je 3500 e.to je cijena u almeksu,al nemaju na stanju.
Toliko i o snabdjevenosti dijelovima u srbiji za claasa.
 
paorpaor slazes me sa tobom da je Vajs Muler di beste, ali i Claas je di beste. I lexion je Claas.. Ko je rekao da je golf najbolji, niko? Mercedes je Mercedes, Claas je Claas.
 
Nazad
Vrh