Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma nemoj tako. Lep je sok ali samo rano ujutru posle burne noci. :haha:
Lepo ljudi kazu da nevalja voda ni u cipelama a kamo li u stomaku. :haha:
 
Nisam ti ni rekao. Kada sam bio kod tebe na dan pre toga sam i ja prestao da pijem neke antibiotike. Negde oko desetak dana bez cucle bio. :haha: Jedva docekao da je se docepam. Potpuno mi je jasno kako ti je :ppozdrav: A ujutru idem da dam bris guse i nosa. Kakvi li ce rezultati biti. :haha:
 
Lutam po netu,trazim nesto za dezinfekciju.U fazi sam ciscenja objekata.Taj deo najvise volim.Ostala samo g...a i par hiljada pilica.::lose::::samo bes:::haha:
 
Neznam kako bi ti pomogao. Znam nesto da su ovde neki radi dezinfekcije kokosinjaca i svinjaca koristili krec. Gaseni krec okrece prostorije i kao to je to. Neznam da li je efikasno.
 
Moram samo paziti na boju da je ne pokljucaju.:haha:Muke su to.
Lako je sa nosiljama,samo jaja ispadaju,a petla nigde.E sad kako je kokama,ko ih pita.:haha:
 
Ja znam da sam nevin:haha:e sad ko je kriv,bem li ga .Ja bi te pozdravio,idem da ih obidjem,dospem vode u sistem,pa na spavanje.Dosta za danas.Doduse vec je sutra.:haha:
 
Dobro jutro, ustajanje i na posao.:ppozdrav:

@SAMA

Sta te druze interesuje od dez. sredstava: hlor i preparati hlora, jod i preparati joda,baze, kiseline, soli teskih metala, fenoli i krezoli, aldehidi, oksidaciona dezinfekciona sredstva, kvaternerna amonijeva jedinjenja, amfolitni sapuni. To sam u skoli morao da znam kao bukvar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh