Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ti si nas, primamo te u jagnjecu brigadu, ili ti primi nas na onaj salas, pa ces ostati bez jaganjaca.:ppozdrav:
 
Skupilo se drustvo na salasu i gledaju kad jaganjci utihnu.:haha:Al ipak mislim da je manji problem nas naraniti nego napojiti.:haha::ppozdrav:
 
Šunka i slanina vise u špajzu, krompira i luka uvek ima, a u bunaru se nađe po koje pivo, ako zagusti i ostanemo bez "leba uvek može ispeći pogaču u furuni.
 
Samo se ti zezaj.pravis gresku za greskom.Docemo ti, pa ce se kajes.Jos ako nas uvati sneg na salasu,pa bude vreme niko nikud,ima da zazalis.:haha::ppozdrav:
 
Ma kome je do posla,kad se dobro najede i jos bolje krene sa pivom.:haha:Mozes ti bankrotirati i na nasem probnom radu.:haha:
 
Dobro vece drustvo staro. :ppozdrav: je li vam pokisla zivina danas? Kod mene samo prasinu pokupila. :haha:
Au SAMA nisam ni spavao nocas. Samo pola sata. Pustio se u duboko razmisljanje o pilicima i mojim kokama. Kako li bi i sta li bi. :ppozdrav: :haha:
 
Tako je to u zivinarstvu.Mnogo ne prospavanih noci,kalkulacija i strepnji.To nam je sto nam je.Ne vredi kukati,sami smo izabrali taj posao.
 
I samo jos vise se uvaljujemo. :haha: Vidim ja sada. Ne zove se ono za dzaba "KOKAIN" :haha: Isto mu dodje. Dok ne nakupis dovoljnu kolicinu nije ti dobro a ako preteras gotovo je. :haha: :ppozdrav: Aj da zalijemo pa kud puklo da puklo. :ppozdrav:
 
Krenuli smo sa pivom,a dosli do kokaina.daleko mu lepa kuca.:haha:A da pilici prizvode odredjenu dozu zavisnosti je ziva istina.Znam po sebi.:haha::ppozdrav:
 
Ma sta odredjenu dozu. Hoce ovi moji da me daju vec na lecenje zbog koka a ako uzmem i tovne mogu samo da zovem auto po mene pa u bolnicu. :haha: A onda tamo zamisli; Prvo posedamo u krug; Pa dodje cika doca; Dobar dan. Dobar dan. Ja sam taj i taj , odatle i odatle poceo sam da se bavim zivinarstvom tad itad . . . . . . . .. :haha::haha::haha::haha:
 
Ti bi mogao da se lecis i u inostranstvu.Kad kazes da si iz Budjanovaca,imao bi prodju sigurno.:haha:E sad dal bi se posle intervencije probudio,to mogu da ti garantuju samo lekari iz Nju Meksika.
 
Ma kakav vanzemaljac,ovo je nas zemaljski,samo nevidljiv.:haha:
Vidi kako se sepuri.Ko kopun na gej paradi.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh