Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Manje cemo se nervirati na prvenstvu.:osmeh:Sad smo pregrmeli.Da mi je neko pricao da ce Estonija u baraz.:zli:
 
u sred oktobra mi se ispilili pilici, sama sa nalegla, nisam ni znao, samo sam jutros cuo nesto pijuce, ispod kazana za pecenje rakije.....:ppozdrav:
2i23q7n.jpg
 
Pozdrav drugari. Utakmicu nisam ni gledao. Vidim po komentarima da je i bolje. :haha: Mada i nepratim sport, vise sam za ove stvari od kojih se zaradjuje. :osmeh: Jedva ostado ziv sinoc. Uhvati me neka temperatura, sklepta me rano u krevet. Mislio sam da necu ustati jutros ali evo me. Na neciju zalost a neciju srecu KAO NOV. :ppozdrav: Sad moze da se nastavi :ppozdrav:

Moze biti da mi je preslo od tebe SAMA pa me sada stiglo.:osmeh: Mora da si nesto ruzno pomislio kada si video kako mlatimo ono pivce kod tebe. :haha:
 
Nemoj tako druze.Ja sam na hemomicinu zbog upale sinusa,vilice i uva.Sav sam se upalio od ventilatora.Znojav tovarim pilice,a nesmem da ih iskljucim i kao posledica boliii,da ti dodje da ne pijes alkohol.Mada moram priznati da nije prijatno gledati drugog kako pije.Sve mi voda curi na usta.:haha:
Ko ume njemu dve.Uvek bilo.Bolovi su prestali,Prestao sam i da pijem tablete,samo jos dan dva da jos odradi hemomicin.Ima odlozeno dejstvo:osmeh:pa mi zao da ga prekidam i eto mene s pivom,ili rakijiom:ppozdrav:,zavisi od spoljnje temperature.
 
E bas vam hvala.Sad mi je lakse.:haha:Ispa ja jos alkos.Ma vise me ubija to sto ne smem,nego sam nedostatak plemenite tekucine.:haha:Da smo mi svi zivi i zdravi i da nam nista nije zabranjeno,a nek pije ko sta hoce.Ja sam ipak za pivo.:osmeh::ppozdrav:
 
Veceras mogu biti prisutan do 21 cas. Onda pocinje "Svadba 48 sati" snimana prosle srede kod mene u komsiluku (druga kuca). Mi nismo isli iako smo bili pozvani, ali cujem da je bilo mnogo lepo pa moram da vidim.
 
Evo i mene.Nahranjeno,ugalj unesen,jos samo da iseckam i bacim slamu pilicima i spavanje.danas nesto dorucak okasnio.Bio oko18 casova.Sad se spremam za rucak.:osmeh:
 
Nemoj tako druze.Ja sam na hemomicinu zbog upale sinusa,vilice i uva.Sav sam se upalio od ventilatora.Znojav tovarim pilice,a nesmem da ih iskljucim i kao posledica boliii,da ti dodje da ne pijes alkohol.Mada moram priznati da nije prijatno gledati drugog kako pije.Sve mi voda curi na usta.:haha:
Ko ume njemu dve.Uvek bilo.Bolovi su prestali,Prestao sam i da pijem tablete,samo jos dan dva da jos odradi hemomicin.Ima odlozeno dejstvo:osmeh:pa mi zao da ga prekidam i eto mene s pivom,ili rakijiom:ppozdrav:,zavisi od spoljnje temperature.

Preporuka prilikom koriscenja hemomocina da bi bolje delovao treba smanjiti mlecne proizvode ako ih koristite, Ja ga pio 6 dana i jedva sam izdrzao 15 dana bez mlecnih proizvoda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh