Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jos jedna stvar hoce imunitet da padne posle koriscenja hemomicina zato se on pije najvise 2x godisnje
 
Ma da se ja docepam rajskih gnjilih sljiva,soka od grozdja i hmeljnog napitka,pa da vidimo sta je imunitet.:haha:
 
Sto kaze deda mog drugara: Ujutru kada ustanem uzmem jednu kasikicu slatkog i progutam na gladan stomak. Sacekam malo da se bakcili okupe oko slatkog pa onda drmnem jedno-dve rakije i sve ih pobijem. :haha:
 
Malo caja od koprive, kasika meda ujutru u 2dl vode i jedna rakijica za cirkulaciju, pa pre rucka jedna rakijica, ne misli se na los zivot samo optimisticko razmisljanje i eto recepta za dugovecnost i normalno zdrava ne prskana hrana i td
 
E ubi me ovaj forum. Oci mi izbelese a nikako da nadjem ono sto mi treba. Ajd da popijemo pa da se nastavi. :ppozdrav: Neznam ni kako cu ustati ujutru ali nema veze. :ppozdrav:
 
Bile dve sarme u stomaku i izlezavaju se. Kad odjednom skliznu nesto do njih. Pita ova jedna drugu: "Sta ovo bi?" Odgovara druga: "Ma to je vinjak od kuma Mice." Nastave one da leze kad opet nesto dodje. "Sta je sada ovo?" pita ova ponovo. "Ma jel ti kazem vinjak od kua Mice!" Posle nekog vremena se ponovi dogadjaj pa sve cesce i cesce dok u jednom trenutku ne skoci ova sarma i povika "Ma dosta mi je vise! Idem ja da vidim tog kuma Micu!!!" BUALJKKKS :haha: :ppozdrav:
 
A ime mi je Dragan. :haha: Mnogo toga se moze cuti od mene. Samo kada sam u formi. I u glavnom nista preterano pametno. :haha:
E ja se zacita ovde po forumu pa i zaboravih na pivce. Odoh cas po njega. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh