Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro vece drustvo zivinari. Ima li koga zivog ili ste se pozavlacili u toplije krajeve? :ppozdrav: A komp vam ostao kao meni u hladnoj sobi!!!:haha:
Evo i mene malo. Vidim da ne nedostajem bas mnogo. :osmeh:
Jedva dospeh od zene malo da kljucnem po ovoj tastaturi. Moracu ja koju koku ipak nauciti lepim pisanijem pa da me odmeni. :ppozdrav:
 
E da je samo za leba,lako bi mi.Oce oni pilici i curici.Lako je njih nahraniti,treba ih obuci.Hvala Bogu nek su nam zivi i zdravi.:ppozdrav:
 
Mala deca mala briga, velika deca velika briga. Moje devojke 28-a i 23-a godina. A i ova matora se nosi kao devojka, lepo ja i izgledam sta mi je sve zivot radio .:osmeh:
 
Tačno tako Dule.Njih trojica i jedna devojčica.Mislim na suprugu.Njih trojica 2 x 27 i 1 x 31 godinu.Dve više škole i jedan fakultet sve zajedno za mesec dana oko 75.000.tuga, samo čovek da plače.Još me jedan jutros obradova a i njemu drhti glas radi jos sutra.Primljen na tri mesaeca.Ne znam ni šta da milsim ni šta da kažem.Jedan zaposlen sa fakultetom neka prva šansa radi mesečno za 22.500,oo dinara.Ne zna mu se radno vreme svaka subota i plus po neka nedelja.Najbolje mi je sa pilićima a da isključim m ozak jer me sve nervira.
Ne znam šta mi bi da ovo sve napišem - jer nema nikakve veze sa živinarstvom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh