Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Citat @jovanips: " inace tajna je u vodi u kojoj su se kuvale koprive, i oni to piju, a kopriva je puna gvozdja, a gvozdje otvara apetit"

Ja mojima kuvam vodu sa olovom, pa cu da im dam tu vodu da piju. Ima garant da dobiju na tezini. :haha:
 
Olovo je dobar izolator od zračenja.A znamo da je zračenje veoma stetno.i za pilice i za nas.Mogli bi im staviti po jednu olovnu plocu,kao zastitu od zračenja a ujedno bi jačali mišiće na nogama.Pozdrav društvo.
 
Svaka cast druze, toga se nisam setio i zaboravio sam da su nas oni gadovi mlatili sa osiromasenim uranijumom. Znaci i pancir od olova. :haha:
 
Sigurnost naših pilića je na prvom mestu.A jednom ulozene pare u olovo ostaje i budućim jatima.Lepo je Duško rekao otkuva se pa im se stavi na ledja a supicu da piju.
 
Ja sam se zanosio mišlju da tovim foke,ali ovi iz udruzenja za ne ljudsko tovljenje zivotinja (ofarbani u razne boje) počeli da prete.Bolje pozadinu u ćošak jer ne daj boze ono naj gore,ne bih imao čime da se ponosim.
 
Ha sad sam vas ufatio.Gadjate se olovom.Znate li da su stari Rimljani gradili vodovod sa olovnim cevima?Bili su dobri ratnici:osmeh:al su umirali od trovanja olovom.Doduse svi su ziveli poprilicno duze od zivota prosecnog pileta,pa makar bilo i za nosenje jaja.:haha:
Ja predlazem da dajemo pilicima zavijen duvan u novine.Tu ima dovoljno olova,od slova,a dobice na tezini.Pluca se svejedno bacaju.:haha:Na pilicima je jedino da vuku punim plucima.:haha:
 
Popusice sigurno,ako ne ranije,onda na klanju.Sto procita za svog kracusnog veka to mu je.Dzaba im je kad to svoje znanje ne stignu preneti na naredne generacije.:haha:
E sta ti je zivot i sudbina.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh