Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kod mog komsije psi poklali 18 ovaca i to velikih ovaca i jagnjadi na jraju opsina mu koliko ja znam nije nista dala posle toga covjek izgubio volju a ima dota zemlje koja zarasta
kod mene se cesto desilo da tvor pojede pilice domace barem se on najeo ali kad ti neko odusme i pobije i baci pilice i da zabranu nije uredu i taj nema pojma sta znaci rad i trud
 
To samo govori u kakvoj nam je besparici zemlja, i umesto da se sve ulozi sto jos ima u poljoprivredu, koja je koliko toliko jos zdrava oni pametuju sa tamo ne znam cim. Znam da nista ne vredi sto tupim zube ovde na forumu, ali valjda je lakse kada to covek izbaci iz sebe, zato oprostite mi.

 
Ako ti komsijski ker pravi problema,udri komsiju.:osmeh:Dobices prekrsajnu prijavu.Ako udaris kera dobices krivicnu prijavu.::samo bes::
Zakoni EU su uredjeni tako da stite njihovo trziste.Nasa poljoprivreda ne moze na njihovo trziste u onom delu gde imaju viska.Treba im kukuruz i secer.To je to.Secer je u EU isao pod najvecim sankcijama,jel im je trebao.Ako im usvali piletine,preko noci cemo zadovoljiti::namigivanje::sve njihove standarde.Nas med ide u EU,kako su sami rekli za poboljsanje njihovog.Sta to znaci.Meni to lici na hemiju i onda nam se deo vrati da otplati nas.strasno.U svemu tome pojedinac ima korist,a stalno se krijemo iza dobrobiti naroda.Jedva cekam da ponovo uvezemo mleko u prahu,jel je ono bakterioloski ispravnije od pravog prirodnog.::sramota::
Ljudi dokle ide ljudska pohlepa i glupost.Zato gajite za sebe i uzivajte u zdravoj hrani.:ppozdrav:
 
Ja sam za ovu mirniju varijantu namirivanja sa komšinicom.Ali ako se tada pojavi komšija onda konbinacija kidanja sa beganjem,po mogućstvu vrišteći,u vidu magle.
 
E ja danas nagrabusi.350kilasa se pogusilo.::samo bes::Zatajio vremenac,koji ukljucuje ventilator.Alarm misteriozno bio iskljucen i to samo u toj prostoriji.::samo bes::Jedina sretna okolnost sto je moglo biti i gore.Vecina je prezivela.Nek se na tome zavrsi.
 
Ko se nije bavio stokom bilo kojom ne zna šta je muka.Moja cela tura je 100kom a tebi brate 350 od jednom.Brate neznam šta da kazem.
 
@SAMA

Pa zar nisi obilazio? Koliko to vremena onda nije radila ventilacij, kada je toliko poguseno? Neka ih je 1000 u turnusu, trebalo je ipak vremena da se toliko pogusi.
Ti si kriv, nemoj da se vadis na automatiku. Zao je i meni jbg.
 
E to je ono sto sam pisao. Kada bi radio tako velike turnuse onda bi morao sve sam da radim, posto nikome ne bih verovao da je uradjeno. Valjda bih spavao kod njih kao sin Dragan iz one serije.
 
Ja sam spavao kod mojih nekoliko puta.Jednom sam čuvao kravu celu noć a ona se otelila kad sam izašo iz štale i otišo na poso.Ja ili ne izlazim od stoke ili ne ulazim,ako udjem ja se zagubim u vremenu.Volim to.
 
Spavam ljudi i ja ali na 6 mesta istovremeno.1500komada u toj turi.Bio sam kod njih sve u redu i posle jedno 3 sata debakl.Za to vreme sam bio na ostalih 5 mesta pa na dorucak.Poceli sa sredjivanjem dvorista od unosenja kukuruza i jednostavno se uzdam u alarm.Ubite me ako znam kako i zasto je bio iskljucen i to samo za tu prostoriju.Sto je naj gore radim i provere ko kadgod vatrogasne sirene.Al dzaba djavo ne spava i tako je moralo biti.Verujte mi da sam na kraju ipak srecan.Da sam usao 15tak minuta kasnije,mozda bi i sve otislo.Unutra je bilo po slobodnoj proceni 50stepeni.
:ppozdrav:
Dule ovo ti je originalno:haha:
Na cega su oni ponosni? Na raskokanu bulju p...a im materina.
 
Fala bogu zabraniše sve skupove a naj milije mi je za ove ofarbane raznim bojama.Da ne bih izlazio iz teme ,priča se da oni ne jedu piletinu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh