Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jeste, evo presli smo 1000 postova a ni jedne nesuglasice niti carke, samo prijateljstvo i dobro druzenje. Ma nema nas nigde.::super:::ppozdrav:
 
Banovan sam ja celoga zivota.::samo bes:: Moram da sredim vrata na garazi, samo donji deo. Probila stara farba, j...m li ga ne znam kako, pa da to sredim dok je jos toplo. Voleo bih da sam izasao na vodu, iako Dunav ide gore, pa mislim da riba nece raditi.:ppozdrav:
 
Komsija mi bio na jami juce kaze nije mogo da peca na dva stapa melezi isli ko deca u zabaviste. Dono mi jedno 3 kg a kaze da ima jos jedno triput toliko i jednog sarana preko 2 kile nisam video al covek je postenjacina, pecaros.
 
Jel ti to njega malo palis.Pa nije jadan Dusko toliko upecao za celu sezonu.:haha:Doduse,verovatno ni onaj ne drzi curke i pilice,te su po kolicini mesa egal.:haha::haha::haha:
 
Zasto bi palio Duska kad sa covekom ponekad odem i ja na pecanje niko nista ne uvati a on vata tolstolobike. Covek zna da peca pa to ti je to.
 
Dobar dan peradari.Neki hrane,neki prodaju,neki kolju,a neki samo jedu.Svima zelim prijatan dan.:ppozdrav:
 
Dobar dan, celo pre podne pokusavam da se ulogujem, ali stalno mi gubi signal u radnji. Izgleda da je do rutera.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh